Bílina – Děčín 1:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2 (kon.) | Nová Paka – Trutnov 3:2 (kon.)
MOSTEČTÍ LVI – Jablonec 10:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 8:1 (kon.) | Val.Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1 (kon.)
Žďár n/S – Šumperk 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:2 (kon.) | Kolín – David Servis 3:1 (kon.)
Opava – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Příbram – Písek 3:2 (po pr.) | China Golden Dragon – Tábor 0:7 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
SHC Klatovy
Středa 11.09.2019, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4 (Braník) • 2. liga skupina Střed (ČR) • 1. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:59
  A Kamil Bříška (KOB) si krom dvou přesných tref dnes na své konto připíše i stejný počet trestných minut, sekundu před koncem je vykázán za hrubost.
   
  58:57
  Kobra právě vstřelila branku!
  Je rozhodnuto, tři body dnes zůstanou v Praze! Opuštěnou klatovskou svatyni trefil z velké vzdálenosti KAMIL BŘÍŠKA, a pojistil tak domácí vítězství. Bez asistence.
   
  58:48
  Klatovská klec zeje prázdnotou, Kristián Kolář míří na střídačku! Hosté už nemají co ztratit a zkouší štěstí při power-play!
   
  55:44
  Klatovy právě vstřelily branku!
  Novák se po čtyřiačtyřiceti minutách vrací na led, hlouček hostujících příznivců se raduje! Z bezprostřední blízkosti brankoviště Sochůrka překonal DAVID ROUBAL, a na Braníku je to tak opět jen o jedinou branku! Čekají nás zajímavé poslední minuty... budou vůbec poslední? Asistence: Josef Hasman, Jakub Slavík.
   
  55:00
  Protesty byly Dominiku Novákovi (KOB) málo platné, důrazný útočník odchází na lavici hanby s dvěma trestnými minutami na kontě. Nedovolené bránění.
   
  52:59
  Lukáš Netolický (KOB) si dnes už pravděpodobně nezahraje, domácí útočník dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
   
  51:59
  Kobra právě vstřelila branku!
  Tak tohle je pro hosty pořádně hořká pilulka, kotouč se teď jen těsně proskákal za Kristiána Koláře! Pod třetí trefu domácích se podepisuje slovenský forvard DENIS HELDÁK, Kobra tak osm minut před koncem znovu vede o dvě branky! Asistence: Dominik Novák, Filip Hlinka.
   
  49:11
  Jakub Slavík (KLT) teď v klíčové pasáži hry oslabuje svůj tým, Kobra může přesilovkovým gólem zhasnout klatovské naděje. Bek byl vyloučen za hákování.
   
  48:33
  Klatovy právě vstřelily branku!
  A pozor, tohle možná bude ještě drama! Domácí obrana zaspala a nepohlídala si volného JOSEFA ROUBALA, který ukázkovým zakončením z voleje vykřesal jiskru naděje pro Klatovské! Asistence: Vojtěch Tulačka, Jakub Houfek.
   
  47:31
  Kobra teď zničehonic vytáhla z rukávu pěknou akci, domácí se dostali do přečíslení tři na jednoho! Kolář si s celou situací ale poradil.
   
  42:58
  Rohla se jen před chvilkou vrátil na led, Klatovy si hru v plném počtu moc dlouho neužili. Na trestnou totiž tentokrát míří Jan Walter (KLT), a to za hákování.
   
  40:40
  Klatovy třetí část zahájí oslabením, Západočeši teď špatně vystřídali. Hráčská lavice dostává menší trest za příliš mnoho hráčů, jenž odpyká Adam Rohla (KLT).
   
  36:13
  Poměr sil na ledové ploše se vyrovná, Vojtěch Tulačka (KLT) je na dvě minuty vyloučen za sekání. Nějakou dobu se tak bude hrát čtyři na čtyři.
   
  35:16
  Dvířka domácí trestné lavice se po nějaké době opět otevírají, na lavici hanby tentokrát míří Aleš Knesl (KOB). Ten od sudí dostal menší trest za hákování.
   
  34:35
  Nadvakrát se teď pokusil klatovského gólmana překonat Heldák, ani jednou ale uspěl! Kolář neprožívá zrovna dvakrát příjemné chvíle.
   
  33:57
  Tondr nabil volnému Bříškovi, který z první nakonec trefil jen Kolářův beton! Exjablonecké duo řádí i v barvách Kobry!
   
  30:05
  Nakonec to bude jen dvouminutový trest za pozdní dohrání. Dominik Novák (KOB) tak usedá na trestnou lavici, Strakovi svěřenci budou opět hrát přesilovku.
   
  30:05
  Novák teď u modré čáry tvrdě sestřelil Petra Ereta, který zůstává ležet na zemi. Tohle bylo úplně zbytečné, bude se vylučovat...
   
  27:33
  Kobra právě vstřelila branku!
  Braníku už je to o dvě branky, domácí využívají přesilovou hru! Denis Heldák našel u opačné tyče úplně volného FILIPA HLINKU, který ranou z první bez slitování prostřelil bezmocného Koláře! Asistence: Denis Heldák, Dominik Valík.
   
  26:32
  Poprvé v zápase uvidíme přesilovku v podaní svěřenců Miloslava Šeby. Zchladit si hlavu na trestnou jede po krosčeku útočník Josef Roubal (KLT).
   
  24:03
  Kobra právě vstřelila branku!
  Braničtí jdou v pětadvacáté minutě zničehonic do vedení, první branku Kobry v letošní sezóně má na svědomí druholigový matador KAMIL BŘÍŠKA! Ten z prostoru mezi kruhem a brankovištěm přetavil signalizovaný trest Klatov v úvodní trefu! Asistence: Tomáš Mrkvička.
   
  17:38
  Další přesilovka pro hostující výběr Michala Straky. Na trestnou lavici tentokrát usedá mladý bek Vojtěch Šmíd (KOB), jenž vystřelil puk mimo kluziště.
   
  12:29
  Kamil Bříška z hostující obrany udělal kužely a dostal se až před brankoviště, nakonec ovšem nezvládl pořádně zakončit!
   
  09:03
  Západočeši si zahrají přesilovku! Zkušený obránce Tomáš Mrkvička (KOB) u střídaček dost okatě podrazil protihráče, za což dostává menší trest.
   
  05:57
  Tondr hledal před branku najíždějícího Šťastného, který ovšem jeho nabídku nezvládl zachytit! Velká škoda pro domácí výběr.
   
  01:57
  Západočeši v úvodu pořádně koušou, Sochůrek teď zastavil jednovatou ránu Roubala z bezprostřední blízkosti brankoviště!

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 25. Bříška (Mrkvička), 28. Hlinka (Heldák, Valík), 52. Heldák (Novák, Hlinka), 59. Bříška – 49. Roubal J. (Tulačka, Houfek), 56. Roubal D. (Hasman, Slavík)


  HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Valík, Knesl, Šefl, Šteiner (A), Mrkvička, Šmíd – Petrov, Hlinka, Antončík (C), Šťastný, Novák, Netolický, Bříška (A), Šeba, Smejkal, Heldák, Hrubý, Tondr, Mucha.
  SHC Klatovy: Kolář (Hauser) – Slavík (C), Šiller, Houdek, Lokajíček, Kremláček, Houfek, Walter – Uhlík, Matiášek, Roubal D. (A) – Rohla, Tulačka (A), Mužík – Eret, Roubal J., Vávra – Hasman, Hanzlík, Procházka.

  Rozhodčí: Vokřál – Marek, Ovsík.

  Diváci: 127