Bílina – Děčín 1:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2 (kon.) | Nová Paka – Trutnov 3:2 (kon.)
MOSTEČTÍ LVI – Jablonec 10:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 8:1 (kon.) | Val.Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1 (kon.)
Žďár n/S – Šumperk 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:2 (kon.) | Kolín – David Servis 3:1 (kon.)
Opava – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Příbram – Písek 3:2 (po pr.) | China Golden Dragon – Tábor 0:7 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
8:1 (3:0, 4:0, 1:1)
HK Nový Jičín
Středa 11.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga skupina Východ (ČR) • 1. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  55:14
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři si berou své sedmibrankové vedení zpět! Patrik Přidal přihrál za branku na Romana Mikeše, který i podržel kotouč a zpoza svatyně přihrál na volného JAKUBA MATUŠÍK, který neměl problém s překonáním brankáře! Asistence: Roman Mikeš, Patrik Přidal.
   
  54:56
  Nový Jičín právě vstřelil branku!
  Ďáblové vsítili první branku v mistrovských zápasech! Dominik Kafka poslal puk na LUKÁŠE KRÁLÍKA, který projel přes obránce až k Martinu Holíkovi, který jeho pokus vyrazil, ale kotouč se potuloval po brankovišti až nakonec dojel za brankovou čáru! Asistence: Dominik Kafka.
   
  33:10
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Po třinácti vteřinách přichází další branka ze strany Havlíčkova Brodu! Richard Cachnín vhazování na Jakuba Kadlece, který hned jel do útočného pásma po pravé straně a před brankou oslovil RICHARDA CACHNÍNA, který zakončil kotouč do sítě a zaznamenal tak první gól v A-týmu! Asistence: Jakub Kadlec, Matěj Vála
   
  32:57
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři využívají početní výhodu! Tomáš Semrád přihrál dlouhý puk na PATRIKA PŘIDALA, který si obhodil obránce Nového Jičína a pelášil sám na Matěje Loubala, kterého krátkým bekhendovým blafákem překonal! Asistence: Tomáš Semrád, Martin Holík.
   
  31:30
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Na havlíčkobrodském zimním stadionu je rozdíl branek už o pět! Miroslav Třetina předložil puk na modrou čáru Davidu Valovi, který bez přípravy vypálil, puk před brankou tečoval PATRIK PŘIDAL! Asistence: David Vala, Miroslav Třetina.
   
  23:41
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Domácí tým si bere na svou stranu čtyřbrankové vedení! Petr Kuchta obral soupeře o puk ve středním pásmu dostal se až před Matouška, na kterého vyslal střelu. Brankář Nového Jičína vyrazil kotouč levým betonem mezi kruhy, kam si sjel MIROSLAV TŘETINA, jenž poslal puk do poloodkryté branky! Asistence: Petr Kuchta, Patrik Přidal.
   
  16:08
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři vsítili branku ve vlastním oslabení! Tomáš Semrád našel z obranného pásma najetého ROMANA MIKEŠE, který se dostal až před Matouška, kterému procpal kotouč mezi betony! Asistence: Tomáš Semrád, Patrik Přidal.
   
  12:16
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Havlíčkobrodský celek jde do dvoubrankového vedení! Jakub Matušík předložil puk mezi kruhy, kde stál Luboš Voříšek, který hned vystřelil, avšak Matoušek jeho pokus vyrazil přímo na hokejku MARCELA JURÁNĚ. Nová posila Havlíčkova Brodu si vylepšila pozici a poslala puk za bezmocného brankáře! Asistence: Luboš Voříšek, Jakub Matušík.
   
  03:01
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři jdou do rychlého vedení! Kryštof Kulhánek odmítl obránce a od levého mantinelu poslal kotouč před branku, kde stál kapitán Bruslařů MIROSLAV TŘETINA, jenž dopravil kotouč k levé tyči! Asistence: Kryštof Kulhánek, Patrik Přidal.

  Dominik Adam

  Branky a nahrávky: 4. Třetina (Kulhánek, Přidal), 13. Juráň (Voříšek, Matušík), 17. Mikeš (Semrád, Přidal), 24. Třetina (Kuchta, Přidal), 32. Přidal (Vala, Třetina), 33. Přidal (Semrád, Holík), 34. Cachnín (Kadlec, Vála), 56. Matušík (Mikeš, Přidal) – 55. Králík (Kafka)


  BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Kliment, Kulhánek, Vala, Semrád, Vála, Pospíchal, Mareš – Třetina (C), Přidal, Kuchta, Cachnín, Kadlec, Matušík, Plachý, Mikeš, Holenda, Voříšek (A), Juráň
  HK Nový Jičín: Matoušek (Loubal) – Hruška (C), Adamík, Gřesík, Pohl, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Kafka, Slovák, Poruba, Králík, Krupa, Štefka, Palička, Macuh, Plitko, Irgl

  Rozhodčí: Jakub Horáček – Aleš Vavruška, Jakub Oudes