Bílina – Děčín 1:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2 (kon.) | Nová Paka – Trutnov 3:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 10:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 8:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1 (kon.)
Žďár n/S – Šumperk 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:2 (kon.) | Kolín – David Servis 3:1 (kon.)
Opava – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Příbram – Písek 3:2 (po pr.) | China Golden Dragon – Tábor 0:7 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
8:1 (3:0, 4:0, 1:1)
HK Nový Jičín
Středa 11.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga skupina Východ • 1. kolo

58:41
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., nedovolené bránění).

55:43
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juráň – 2 min., sekání).

55:14
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři si berou své sedmibrankové vedení zpět! Patrik Přidal přihrál za branku na Romana Mikeše, který i podržel kotouč a zpoza svatyně přihrál na volného JAKUBA MATUŠÍK, který neměl problém s překonáním brankáře! Asistence: Roman Mikeš, Patrik Přidal.

54:56
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Ďáblové vsítili první branku v mistrovských zápasech! Dominik Kafka poslal puk na LUKÁŠE KRÁLÍKA, který projel přes obránce až k Martinu Holíkovi, který jeho pokus vyrazil, ale kotouč se potuloval po brankovišti až nakonec dojel za brankovou čáru! Asistence: Dominik Kafka.

51:54
    Matušík dostal pas na pravý kruh, odkud trefil tyč!

49:44
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Macuh – 2 min., hákování).

42:41
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Pecha – 2 min., držení).

37:13
    Jakub Kadlec našel skvělým pasem Tomáše Plachého, který pálil do poloodkryté klece, ale branka vypadla ještě předtím ze svého postavení.

34:24
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Krupa – 2+2 min, vysoká hůl).

33:10
    Po třinácti vteřinách přichází další branka ze strany Havlíčkova Brodu! Richard Cachnín vhazování na Jakuba Kadlece, který hned jel do útočného pásma po pravé straně a před brankou oslovil RICHARDA CACHNÍNA, který zakončil kotouč do sítě a zaznamenal tak první gól v A-týmu! Asistence: Jakub Kadlec, Matěj Vála

32:57
    Bruslaři využívají početní výhodu! Tomáš Semrád přihrál dlouhý puk na PATRIKA PŘIDALA, který si obhodil obránce Nového Jičína a pelášil sám na Matěje Loubala, kterého krátkým bekhendovým blafákem překonal! Asistence: Tomáš Semrád, Martin Holík.

31:47
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Rufer – 2 min., hrubost).

31:30
    Střídání v týmu HK Nový Jičín: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Loubal.

31:30
    Na havlíčkobrodském zimním stadionu je rozdíl branek už o pět! Miroslav Třetina předložil puk na modrou čáru Davidu Valovi, který bez přípravy vypálil, puk před brankou tečoval PATRIK PŘIDAL! Asistence: David Vala, Miroslav Třetina.

23:41
    Domácí tým si bere na svou stranu čtyřbrankové vedení! Petr Kuchta obral soupeře o puk ve středním pásmu dostal se až před Matouška, na kterého vyslal střelu. Brankář Nového Jičína vyrazil kotouč levým betonem mezi kruhy, kam si sjel MIROSLAV TŘETINA, jenž poslal puk do poloodkryté branky! Asistence: Petr Kuchta, Patrik Přidal.

16:08
    Bruslaři vsítili branku ve vlastním oslabení! Tomáš Semrád našel z obranného pásma najetého ROMANA MIKEŠE, který se dostal až před Matouška, kterému procpal kotouč mezi betony! Asistence: Tomáš Semrád, Patrik Přidal.

14:46
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., nedovolené bránění).

12:16
    Havlíčkobrodský celek jde do dvoubrankového vedení! Jakub Matušík předložil puk mezi kruhy, kde stál Luboš Voříšek, který hned vystřelil, avšak Matoušek jeho pokus vyrazil přímo na hokejku MARCELA JURÁNĚ. Nová posila Havlíčkova Brodu si vylepšila pozici a poslala puk za bezmocného brankáře! Asistence: Luboš Voříšek, Jakub Matušík.

11:42
    Richard Cachnín zachytil rozehrávku, sjel si na pravý kruh a svou ranou označkoval pravou tyčku!

05:52
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Kobylík – 2 min., držení).

03:01
    Bruslaři jdou do rychlého vedení! Kryštof Kulhánek odmítl obránce a od levého mantinelu poslal kotouč před branku, kde stál kapitán Bruslařů MIROSLAV TŘETINA, jenž dopravil kotouč k levé tyči! Asistence: Kryštof Kulhánek, Patrik Přidal.

02:25
    Jan Poruba trefil tyčku, kotouč jel po brankovišti a dojíždějící hráč jej nedokázal dopravit do branky!

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 4. Třetina (Kulhánek, Přidal), 13. Juráň (Voříšek, Matušík), 17. Mikeš (Semrád, Přidal), 24. Třetina (Kuchta, Přidal), 32. Přidal (Vala, Třetina), 33. Přidal (Semrád, Holík), 34. Cachnín (Kadlec, Vála), 56. Matušík (Mikeš, Přidal) – 55. Králík (Kafka)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Kliment, Kulhánek, Vala, Semrád, Vála, Pospíchal, Mareš – Třetina (C), Přidal, Kuchta, Cachnín, Kadlec, Matušík, Plachý, Mikeš, Holenda, Voříšek (A), Juráň
    HK Nový Jičín: Matoušek (Loubal) – Hruška (C), Adamík, Gřesík, Pohl, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Kafka, Slovák, Poruba, Králík, Krupa, Štefka, Palička, Macuh, Plitko, Irgl

Rozhodčí: Jakub Horáček – Aleš Vavruška, Jakub Oudes