Ústí n. L. – Sokolov 2:2 (kon.) | Jihlava – Chrudim 4:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:2 (1:1)
FK Baník Sokolov
Pátek 13.09.2019, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

Pro ústecké fotbalisty opravdu pátek třináctého. Poté, co vše nasvědčovalo tomu, že tři body zůstanou po trefě Lukáše Matějky v 81. minutě zůstanou na severu Čech, je vše jinak. V čase 92:07 min. vybojoval bod pro Sokolov na poslední chvíli Jan Hošek. V zápase přišel po 253 minutách o svou neprůstřelnost Marián Tvrdoň.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:15:29)

:

Pozápasové statistiky:

Branky:
    8. a 81. Matějka – 31. Štípek, 90+3. Hošek.
    ŽK: 44. Prošek, 53. Miskovič, 67. Brak – 37. Vávra, 50. Stropek, 80. Červenka.
    Střely na branku: 5:4 (2:1).
    Střely mimo branku: 6:10 (2:6).
    Rohové kopy: 6:5 (1:4).
    Ofsajdy: 1:3 (1:2).
    Fauly: 14:15 (9:6).

90+3
    Konec zápasu po nastavení dvou minut a padesáti osmi sekund.

To neunesli domácí, před jejich střídačkou se rozletěly lahve.

90+3
    Sokolov právě vstřelil branku!
    V čase 92:07 min. se hosté již nad rámec nastavení prosazují! Obrana Ústí nad Labem zcela pozapomněla na JANA HOŠKA, který zajišťuje Baníku bod.

90+2
    Arma drží míč na útočné polovině.

90+1
    David Štípek centrem nalezl jen náruč Mariána Tvrdoně.

90+1
    Jana Adámková nastaví ve druhé půli dvě minuty.

90
    Fortune Akpan Bassey obstará rohový kop Army.

89
    Sokolov se snaží hrozit a vybojovat alespoň bod.

88
    Černošské duo Youba Drame, Fortune Akpan Bassey málem slavilo úspěch, když druhý jmenovaný netrefil míč ideálně a pálil pouze do připraveného gólmana.

87
    Naposledy střídají i hosté. Jakuba Selnara nahradí Roman Wermke.

86
    Fortune Akpan Bassey po dalekém výhozu Mariána Tvrdoně nevystřelil na bránu.

83
    Poslední střídání Army. Místo Václava Proška zaujme Youba Drame.

81
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu zleva se do černého pod břevno trefil LUKÁŠ MATĚJKA.

81
    Ústečtí přečíslení překombinovali, výsledkem je opět pouze roh.

80
    Žlutou kartu obdržel Marek Červenka (SOK).

79
    Druhé střídání hostů. Z hrací plochy odstupuje Stanislav Vávra, opačným směrem putuje Ondřej Štursa.

77
    Arma chytla druhý dech, není ale příliš pozdě?

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 8. Matějka, 81. Matějka – 31. Štípek, 90+3. Hošek

Karty:   44. Prošek (UNL), 53. Miskovič (UNL), 67. Brak (UNL) – 37. Vávra (SOK), 50. Stropek (SOK), 80. Červenka (SOK)

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:10. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:15.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Krátký, Brak, Pimpara, Písačka (25. T. Vlček), Prošek (83. Drame) – J. Peterka (C), M. Bílek, Miskovič (56. M. Valenta) – Matějka, Bassey. Trenéři: Aleš Křeček, Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
    Náhradníci: J. Plachý – D. Richter, Drame, Strada, T. Vlček, M. Valenta, Jirkovský.

FK Baník Sokolov: Šiman – Šmehyl, Hošek, Stropek, Jakub Dvořák II. (C) – Štípek, Machuča, Kopřiva (75. Machek), Selnar (87. Wermke), Vávra (79. Štursa) – Červenka. Trenéři: František Šturma, David Vaněček.
    Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Šulc, Fišer, Wermke, Machek, Štursa, Mejdr.

Rozhodčí: Adámková – Podaný, Lakomý; delegát: Martinec; technický delegát: Kolbaba