Real Madrid – Levante 3:2 (kon.) | Leganés – Villarreal 0:3 (kon.) | Real Sociedad – Atlético 2:0 (kon.)
Barcelona – Valencia 5:2 (kon.)
FC Barcelona
5:2 (2:1)
Valencia CF
Sobota 14.09.2019, 21:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga • 4. kolo

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:11. (22:59:20)

Po herně relativně vyrovnaném prvním poločasu, který Barcelona vyhrála 2:1, ve druhém dějství domácí svého soupeře zcela přejeli. Přidali tři branky, zahodili řadu dalších velkých příležitostí a i bez zraněného Lionela Messiho se radují z jasného vítězství.

Výraznou měrou k němu přispěl šestnáctiletý Anssumane Fati, jenž už během prvních sedmi minut jednu branku vstřelil a na další parádně přihrál, mladý talent pak na sklonku hodiny hry přepustil místo Luisi Suárezovi, jenž sám přidal další dvě branky a navázal tak na úspěšný zásah Piqueho z úvodu druhého poločasu.

Valencie předvedla dobrý výkon jen ve druhé polovině prvního poločasu, kdy se také dočkala vstřelené branky Kevina Gameira, která ale byla uznána až dodatečně po kontrole videorozhodčího, jenž zrušil špatně odpískaný ofsajd. Závěrečná trefa hostů už měla jen statistický vliv.

90+2
    90+2. Maxi GÓMEZ - 5:2

90+2
    Valencia právě vstřelila branku!
    Hosté se v samém závěru ještě dočkali druhé branky! Při povedené souhře náhradníků Čeryšev výbornou přihrávkou z levého křídla vyzval ke skórování MAXIHO GÓMEZE, jenž touto nabídkou nepohrdl!

90+1
    Valencie dohrává zápas na polovině Barcelony, hosté se ale marně snaží dostat do nějaké střelecké pozice.

90+1
    Rozhodčí Sánchez nebude hostující utrpení dlouho natahovat, závěrečný hvizd oddaluje o dvě nastavené minuty.

89
    Valencie pak ještě nadále atakovala domácí branku, do balónu se opřel Daniel Wass, dánský krajní obránce ale z nadějné pozice přestřelil.

89
    Po souhře s Čeryševem z osmnácti metrů zakončoval Lee Kang-in, Korejci ale vletěl do střely bránící Jordi Alba.

88
    Ve druhém poločasu už Barcelona vede 11:3 na střely, 8:1 na ty mířící mezi tři tyče.

87
    Vidalův centr bránící Gabriel srazil k Jasperu Cillessenovi.

86
    Valencie se stěží vůbec dostává k míči a dnes bude ráda, pokud se příděl inkasovaných branek zastaví na "bůru".

84
    Žlutou kartu dostává Denis Čeryšev (Valencia CF).

83
    Luis Suárez vstřelil svoji dvanáctou branku proti Valencii ve všech soutěžních zápasech, které proti Netopýrům odehrál.
    82. Luis SUÁREZ - 5:1

82
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Hra Valencie už je v totálním rozkladu!

Suárez nejdříve zakombinoval s Rakitićem, jehož první rána byla sražena, druhou už za překonaným Cillessenem vykopl bránící Wass, Barcelona ale pokračovala v náporu, Griezmann připravil střeleckou pozici pro LUISE SUÁREZE a ten i v roli náhradníka dokázal už podruhé překonat Cillessena!

80
    Lengletův stav si vyžádal ošetření, francouzský obránce už je ale zpět na nohou a ve hře se může pokračovat.

78
    Maxi Gómez ostře dohrál Lengleta po odehrání míče a za žlutou kartu ještě může být rád.

77
    Lee Kang-in prověřil ter Stegena z velké dálky, barcelonský brankář ale s jistotou ukryl míč do svých rukavic.

Tomáš Kohlmann

Branky: 2. Fati (F. de Jong), 7. F. de Jong (Fati), 52. Piqué, 61. L. Suárez (Arthur), 82. L. Suárez (Griezmann) – 29. Gameiro (Rodrigo), 90+2. Gómez (Čeryšev)

Karty:   54. Alba (BAR) – 31. Rodrigo (VAL), 69. Lee Kang-in (VAL), 78. Gómez (VAL), 84. Čeryšev (VAL)

FC Barcelona: ter Stegen – N. Semedo, Piqué, Lenglet, Alba – Arthur (73. Arturo Vidal), Busquets (C), F. de Jong (70. Rakitić), C. Pérez – Griezmann, Fati (60. L. Suárez).
    Náhradníci: Peña – Firpo, L. Suárez, Todibo, Rakitić, Roberto, Arturo Vidal.

Valencia CF: Cillessen – Wass, Garay, Gabriel, Gayá – Torres (67. Lee Kang-in), Coquelin, Parejo (C), Guedes (67. Čeryšev) – Gameiro, Rodrigo (72. Gómez).
    Náhradníci: Doménech – J. Costa, Diakhaby, Kondogbia, Čeryšev, Gómez, Lee Kang-in.

Rozhodčí: Sánchez – Cabaňero, Gallego

Diváci: 81 617