Ústí n/L – Jihlava 2:3 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 3:2 (2:1 po s.n.) | Havířov – Vsetín 2:0 (kon.)
Sokolov – Poruba 2011 3:5 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 1:7 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:1 (kon.)
Třebíč – Přerov 4:5 (po pr.)
HC Baník Sokolov
3:5 (1:2, 1:0, 1:3)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 14.09.2019, 17:00Chance liga • 2. kolo

Porubský tým zvládl utkání druhého kola lépe a vyhrál na ledě Sokolova 5:3. V utkání jsme viděli hned dva velké zvraty! Poruba ještě pár sekund před koncem první třetiny vedla 2:0, ale góly v rozmezí 20. až 46. minuty zvrátily zápas ve prospěch nováčka. Sokolovu se ale poslední třetina nepovedla a v poslední desetiminutovce hned třikrát inkasoval. Konečný výsledek je 3:5.

Z mé strany je to vše. Na počtenou! (19:52:02)

Poruba právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN KÁŇA. Asistence: Petr Kanko.

56:39
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jan Káňa – 2 min., nesportovní chování).
    55:57 Jiří ZDENĚK - 3:4

55:57
    Autorem branky je JIŘÍ ZDENĚK. Asistence: Vladimír Svačina.

55:41
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Kadeřávek – 2 min., držení).
    53:48 Marek ŠPAČEK - 3:3

53:48
    Autorem branky je MAREK ŠPAČEK. Asistence: Tomáš Pastor a Ivan Ďurač.

48:30
    Vladimír Svačina neproměnil trestné střílení a stav zůstává 3:2 ve prospěch domácích.

48:30
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Matěj Zadražil – trestné střílení, držení).

48:21
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jiří Zdeněk – 2 min., podrážení).
    45:09 Pavel KUBĚNA - 3:2

45:09
    Baník právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PAVEL KUBĚNA. Asistence: Matěj Zadražil.

41:55
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Ondřej Kuchař – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:01

Střely na bránu po 2. třetině: 15:17.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 20. Švec (Kverka, Stříbrný), 23. Kovařík (Kverka), 46. Kuběna (M. Zadražil) – 11. Špaček (J. Káňa, Ďurač), 19. Hudeček (Obdržálek), 54. Špaček (Pastor, Ďurač), 56. Zdeněk (Svačina), 59. J. Káňa (Kanko)

HC Baník Sokolov: Kuchař (Fečo) – Vodička, Přindiš, J. Tomeček, Kadeřávek, Michálek, A. Rulík, Přibyl – Osmík, M. Zadražil, Kuběna – Kovařík, T. Rohan, Vracovský – Stříbrný, Kverka, Švec – Vrána, Bečvář, Čurda.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Slavík, Husák, Urbanec, Dluhoš, Dundáček, Pastor – Svačina, Zdeněk, Sikora – Špaček, T. Jáchym, Obdržálek – Gřeš, Hudeček, Toman – Ďurač, Kanko, J. Káňa.

Rozhodčí: Valenta, Kostourek – Horažďovský, Beneš

Diváci: 1 130