Zbuzany – Jablonec B 1:0 (kon.) | Přepeře – Velvary 2:1 (kon.) | Pardubice B – Brozany 3:1 (kon.)
Živanice – Chlumec n/C 1:0 (kon.)
FK Zbuzany 1953
1:0 (0:0)
FK Jablonec B
Sobota 14.09.2019, 10:15 • Stadion FK Zbuzany • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek dne. (12:09:23)

Je dobojováno. Zbuzany nakonec doma potvrdily roli favorita a béčko Jablonce porazily těsně 1:0. Domácí tedy berou všechny body, naopak hosté dnes nezískali ani bodík, což pro ně bude trochu zklamání, jelikož dnes určitě nebyli horším celkem.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Helm (FK Jablonec B).

90+1
    Rohový kop pro Zbuzany.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Zbuzany kombinují a nikam se netlačí, což je zcela pochopitelné.

86
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a Zbuzany tedy stále vedou o jednu branku.

85
    Rohový kop pro Jablonec.

83
    Jablonci nelze upřít snaha směrem dopředu, ale do zakončení se hosté dostávají ve druhém poločase opravdu jen sporadicky.

81
    Žlutou kartu dostává Bielesz (FK Zbuzany 1953).

80
    Je před námi posledních zhruba deset minutek a vzhledem k tomu, že je to 1:0, tak to bude ještě velké drama.

77
    Hosté se stále tlačí dopředu, ale domácí to hrají zkušeně a hlídají si své těsné vedení.

75
    Hosté směrem dopředu přidali a je to znát, ale do ohrozit Víška zatím stále nedokázali.

72
    Žlutou kartu dostává Rozkovec (FK Jablonec B).

70
    Hostům se ale ve druhém dějství vůbec nedaří dostávat se do zakončení a těžko zatím mohou myslet na vyrovnávací branku.

67
    A další snažení hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

65
    Nyní se ale Jablonec dobře držel na polovině soupeře, ale ani tentokrát nedokázal ohrozit branku, kterou střeží Víšek.

63
    Hosté se samozřejmě snaží odpovědět, ale domácí jsou po úvodní brance na koni a na trávníku dominují.