Zbuzany – Jablonec B 1:0 (kon.) | Přepeře – Velvary 2:1 (kon.) | Pardubice B – Brozany 3:1 (kon.)
Živanice – Chlumec n/C 1:0 (kon.)
FK Přepeře
2:1 (1:1)
TJ Slovan Velvary
Sobota 14.09.2019, 10:30 • Přepeře • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

FK Přepeře získávají v dnešním utkání na své konto tři body do tabulky České fotbalové ligy, když zvítězili nad TJ Slovan Velvary poměrem 2:1. V prvním poločase byli aktivnější domácí hráči. Ve druhém poločase převzali otěže zápasu hosté, avšak závěr zápasu nezvládli a domácí vstřelili rozhodující branku a zápas vyhráli. (12:34:22)

90+2

90
    Nesvadba vybojoval pro svůj celek rohový kop.

89
    Domácí hráči se snaží závěr utkání dohrát u rohového praporku.

88
    Kafka vystřelil. Jeho střelecký pokus končí 2 metry vedle brány.

85
    Dil se dostal k centru na levé straně. Jeho centr však nenašel žádného z jeho spoluhráčů.

83
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Müller.

82
    Žlutou kartu dostává Volf (FK Přepeře).

81
    Nesvadba zkoušel svým střeleckým pokusem na přední tyč překvapit. Měsíček byl však připraven a vyráží na roh. Domácí celek bude zahrávat rohový kop.

79
    Krištof se dostal do zakončení. Jeho střelecký pokus mířil hodně vysoko.

77
    Po nepovedeném centru za obranu bude od své brány rozehrávat Měsíček.

74
    Šimkovský se dopustil nedovoleného zákroku a domácí budou zahrávat přímí volný kop. Přibližně dva metry za vápnem.

73
    Žlutou kartu dostává Rubeš (TJ Slovan Velvary).

71
    Přepeře právě vstřelily branku!

Po hezké přihrávce na MICHALA PAVLATU se ujímají vedení hráči domácího celku! Pavlata měl odkrytou pravou část branky a dokázal toho s přehledem využít!

67
    Velvary jsou aktivnějším celkem. Vybojovali další rohový kop.

65
    Krasnický přerušil hru na půlce hřiště za cenu faulu.

63
    Polák krásně pronikl do vápna a svou přihrávkou pod sebe hledal spoluhráče. Stoper tento pokus přečetl a odkopává.

61
    Hráči domácího celku měli obrovskou šanci. Střela končí pouze na tyči.

58
    Domácí celek zahrává přímý volný kop ze slibné pozice. Jeden z bránících hráčů odvrací míč do bezpečné vzdálenosti.