Technika Brno – Č. Budějovice 0:5 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Hvězda Praha – Sparta 1:2 (kon.)
Vsetín – Třinec 3:4 (kon.) | Tábor – Pardubice 0:12 (kon.) | Chomutov – Plzeň 0:7 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 4:3 (kon.) | Poruba – Přerov 1:7 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 0:4 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 2:5 (kon.) | Kobra – Třemošná 1:7 (kon.) | Zlín – Havířov 3:2 (kon.)
Kladno – PZ Kladno 4:3 (po pr.) | Liberec – Havlíčkův Brod 6:0 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
HC Škoda Plzeň
Sobota 14.09.2019, 12:30 • ROCKNET ARÉNA • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
   
  58:57
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Ve vlastním oslabení ujel MARCEL MARCEL a nekompromisní ranou propálil Bajgara. Asistence: Dominik Soukup a Martin Jánský.
   
  58:01
  Plzeň brzy po buly vyhodila, ale Piráti se vrátili do pásma a Döring měl na holi čestný úspěch. Číhal u levé tyče Bočanovy branky, ovšem hostující gólman mu parádním přesunutím zamezil ve skórování.
   
  57:37
  Také Piráti si vyzkouší přesilovku pět na tři, která bude trvat 62 vteřin, pokud domácí neskórují.
   
  57:37
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hodinář – 2 min., sekání).
   
  56:39
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Špaček – 2 min., podrážení).
   
  55:24
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Rykl – 2 min., podrážení).
   
  52:17
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Korčák – 2 min., držení).
   
  50:41
  Je vidět, že Plzeňští jsou hodně v pohodě. Přestože domácí v oslabení vyhodili, Škoda se rychle vrátila před Bajgara, kde Šiler přenechal filigránsky zadovkou puk Dominiku Soukupovi, který však Bajgara nepřekonal.
   
  50:02
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ekrt – 2 min., krosček).
   
  45:28
  Piráty čekají hodně horké chvíle, neboť se 96 vteřin budou bránit ve třech proti pěti. to vše hned poté, co bude domácí branka znovu pevně ukotvena v ledu.
   
  45:28
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Perný – 2 min., podrážení).
   
  45:04
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svoboda – 2 min., podrážení).
   
  44:41
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Bleskurychlé využití přesilovky zařídil PETR HAUSER, který si v levém kruhu poklekl a poslal do branky Soukupovu vyraženou střelu. Asistence: Dominik Soukup a Jakub Šiler.
   
  44:35
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (HL – 2 min., příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Ekrt.
   
  43:14
  V přesilovce ležel volný puk v brankovišti Plzně, jenže Šugár ho za čáru i přes enormní úsilí nedopravil, neboť Bočana zastoupil jeden ze obránců.
   
  42:28
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Marcel – 2 min., sekání).
   
  41:08
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Jak naložit s velkou šancí ukázal domácím JOSEF DÁŇA ,který byl po přihrávce Holého úplně sám před Bajgarem, který po přestávce vystřídal Malanta, a zakončil blafákem mezi betony. Asistence:Jakub Holý a Milan Steinbrücker.
   
  40:42
  Krátce po skončení početní výhody mohl snížit Kulich, jemuž podl brankoviště přihrál k levé tyči Bočanovy branky Ekrt. Domácí štírek ale trefil jen přesouvajícího se plzeňského brankáře.
   
  40:01
  Střídání v týmu Piráti Chomutov: ze hřiště odchází Malant, přichází Bajgar.
   
  39:03
  Bočan vyrazil střelu Kulicha z pravého kruhu před sebe, kde mohl do odkryté branky zakončovat Döring, ovšem hostující gólman se stihl přemístit a svůj tým nyní i s pomocí beků podržel.
   
  38:33
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (M. Soukup – 2 min., hákování).
   
  37:16
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Hned z protiakce odskakují hosté v přesilové hře na rozdíl čtyř gólů. Na brankovišti se nejlépe zorientoval MARCEL MARCEL a dopravil puk do sítě po vyražené střele Soukupa. Asistence: Dominik Soukup a Jakub Šiler.
   
  36:22
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ekrt – 2 min., podrážení).
   
  34:51
  To na druhé straně se Malant vyznamenal další výborným zákrok poté, co se na něj řítil osamocený Dáňa. Hostující útočník to zkoušel mezi betony, ale domácí gólman je včas srazil k sobě.
   
  34:24
  Kulich se rozjel rozvážně, před Bočanem zamíchal puk a šel do bekhendového blafáku, při němž mu puk utekl, takže domácí útočník ani nezakončil.
   
  34:24
  Uvidíme trestné střílení poté, co se Kulich zjevil sám před Bočanem, ale byl seknut Hodinářem.
   
  30:01
  Plzeň právě vstřelila branku!
  To se změnilo po dalším obrovském závaru, v němž Malant nejprve chytil jasný gól Dáňovi a Steinbrücker nedorazil do prázdné branky. Oba si vše vynahradili o chvilku později, kdy JOSEF DÁŇA přece jen zakončil velký tlak Škody třetím gólem. Asistence: Milan Steinbrücker.
   
  26:38
  Mezi kruhy dostal chvilku času a prostoru chomutovský Čech, Bočan však jeho pokus chytil.
   
  26:16
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Domácí však hosty dlouho nezdrželi a pykají za faul. Dominik Soukup zatáhl podél levého mantinelu puk do pásma, přenechal ho do tandemu PETRU HAUSEROVI, který si popojel do levého kruhu, odkud vymetl vzdálenější šibenici a po řadě velkých šancí se dočkal přesné trefy. Asistence: Dominik Soukup a David Špaček.
   
  25:42
  Plný počet hráčů vydržel domácím jen pár vteřin, než Rusín sroloval u zadního mantinelu Steinbrückera a dostává dvě minuty za napadaní.
   
  23:32
  Hosté mají k dispozici 67 vteřin dlouhou přesilovku čtyři na tři.
   
  23:32
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kulich – 2 min., faul kolenem).
   
  22:39
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Rykl – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hauser – 2 min., hrubost).
   
  21:42
  Velký závar teď Plzeň vytvořila na hranici chomutovského brankoviště, kde Hauser nepřehodil ležícího Malanta.
   
  20:23
  Také domácí zahrozili ve vlastním oslabení. Svoboda na modré u mantinelu vybojoval puk a nejkratší cestou mířil k brance, kde šel do forhendového blafáku, ale v něm jen vyrušil vracející se obránce, tak domácí útočník zakončil jen do Bočana.
   
  19:49
  Do třetice v tomto hracím období se Hauser objevil sám před Malantem. Po dvou šancích v oslabení to hostující útočník zkusil v přesilovce blafákem mezi betony, domácí gólman však všechny mezírky utěsnil a udržel rozdíl ve skóre pouze na jednom gólu.
   
  19:22
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Pöschl – 2 min., sekání).
   
  19:00
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Hosté po šanci domácích vyrazili rychle kupředu a jejich akce skončila gólem. Hauser s Václavíkem kombonovali na jeden dotek a DOMINIK SOUKUP měl v mezikruží čas i prostor zamířit do odkryté domácí branky.. Asistence: Tomáš Václavík a Petr Hauser.
   
  18:42
  Také na druhé straně jsem sledovali přečíslení dva na jednoho, jenže Pavlákova přihrávka na Ekrta nebyl úplně přesná, takže druhý jmenovaný nemohl zakončovat z první, protože puk mu poskočil.
   
  16:49
  Václavík mohl po návrat z trestné lavice otevřít skóre zápasu poté, co v přečíslení dva na jednoho dostal přihrávku na pravou stranu od Marcela. Také Malant předvedl parádní zákrok špičkou betonu.
   
  15:15
  Hosté ustáli i následný tlak domácích do branky a Hauser mě podruhé v utkání na holi vedoucí gól. Opět ve vlastním oslabení se dostal do samostatného úniku, když na Malanta najížděl z pravé strany a zkusil blafák ke vzdálenější tyči, který si domácí brankář pohlídal a puk zastavil betonem.
   
  14:38
  Bočan sice vyfasoval trest, ale teď svůj tým podržel. Kulich byl po přihrávce z levého rohu sám mezi kruhy, plzeňský gól jeho přízemní ránu kopl špičkou betonu.
   
  14:22
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Bočan – 2 min., nedovolené bránění). Trest odpyká Václavík.
   
  12:56
  Dominik Soukup z levé strany vyprášil jen Malantův beton, domácí brankář následně udržel mezi betony i tečované nahození Špačka od modré. Malant si pro jistotu lehl na led, protože si nebyl úplně jistý, kde přesně puk má.
   
  11:10
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblížek – 2 min., nedovolené bránění).
   
  10:55
  Plzeň se mohla dostat do vedení ve vlastním oslabení. Domácí obrana zapomněla na Hausera, který se i přes horší zpracování přihrávky dostal do úniku,v němž ale přestřelil.
   
  09:26
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Páník – 2 min., držení).
   
  06:48
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Špaček – 2 min., sekání).
   
  05:58
  Teď Plzeň podnikla nebezpečný výpad. Hauser zatáhl puk po levém křídle do pásma a našel před brankou přesně Šilera, jenž v tísni tečoval puk, ovšem Malanta nezaskočil.
   
  01:23
  Kulichovo nahození z pravého kruhu vytvořilo velký závar před Bočanem, ale ani jeden ze tří Pirátů se ke gólové dorážce nedostal.
   
  01:02
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (D. Soukup – 2 min., krosček).

  Libor Kult

  Branky a nahrávky: 19. D. Soukup (Václavík, Hauser), 27. Hauser (D. Soukup, Špaček), 31. Dáňa (Steinbrücker), 38. Marcel (D. Soukup, Šiler), 42. Dáňa (Holý, Steinbrücker), 45. Hauser (D. Soukup, Šiler), 59. Marcel (D. Soukup, Jánský)


  Piráti Chomutov: Malant (41. Bajgar) – Poch, Perný, Rusín, M. Pöschl, Rykl, F. Döring – Spudich, L. Koblížek, P. Šugár, T. Šilar, Jiří Kulich, T. Svoboda, Čech, Pavlák, Ekrt.
  HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Houdek, Kanta, Hodinář, Špaček, Páník, Jánský – Steinbrücker, Šiler, Dáňa, Hauser, D. Soukup, Korčák, Marcel, M. Soukup, Václavík, Holý.

  Rozhodčí: Domský – Holada, Sýkora