Kunlun – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 3:2 (2:1 po s.n.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 0:1 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Spartak Moskva
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HK Soči
Sobota 14.09.2019, 16:00 • CSKA Arena (Moskva) • KHL

On-line přenos končí, na počtenou! (18:33:39)

Česká stopa

Robin Hanzl (SPM) – čas na ledě: 17:43

Hokejisté Spartaku odcházejí z ledu se sklopenými hlavami. Moskvané i navzdory střelecké převaze a mnoha šancím vyšli v tomto utkání gólově naprázdno. Poklonit se musí před Andrejem Altybarmakjanem, který ve 27. minutě vystřelil Soči nejtěsnější možnou výhru a posunul svůj klub na 4. příčku Západní konference právě před Spartak.

59:50
    Daugavinš (Spartak Moskva) deset vteřin před koncem nevyužil možnost vyrovnat. Buď trefil před sebou složenou hradbu těl, nebo gólmana.

59:12
    Hru v oslabení domácí ustáli a v závěrečných desítkách vteřin se můžou konečně soustředit na útočení.

57:12
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Ilja Talalujev.

57:05
    To neplatí pro tuto chvíli, kdy si důležitý zákrok proti nájezdníkovi připsal Chomčenko (Spartak Moskva), a svůj tým tak udržel ve hře o body!

56:25
    No, já Šikinovi vůbec nezávidím. Hostující gólman měl v posledních minutách hromadu práce a dá se předpokládat, že ještě mít bude.

55:26
    S nenávratně blížícím se koncem domácí přidávají na obrátkách. Další střela, tentokrát vyprodukovaná poblíž modré čáry, zamířila do Šikinovy výstroje.

54:35
    Změnit to chtěl Daugavinš (Spartak Moskva). Proti byl však obránce, který jeho ránu přizvedl do ochranné sítě. Na programu je televizní přestávka.

54:00
    Domácí tým se o to opět snažil. Před Šikinem dlouho operoval, ale gól ne a ne přijít.

52:43
    Jinak má ale více ze hry Spartak, který nutně potřebuje co nejdříve vyrovnat.

51:05
    Z levé strany zakončující Krikunov (Soči) otestoval pevnost Chomčenkovy vyrážečky!

50:48
    Další tažení domácího celku zhatil ofsajd.

50:23
    Juňkov (Spartak Moskva) po zadovce spoluhráče vypálil z vrcholu pravého kruhu a Šikin musel do pokleku.

50:00
    Utkání v CSKA Areně sleduje 8 433 diváků.

48:24
    Zaútočili si také hosté. Přihrávku zpoza brány obdržel Starkov a ihned cpal puk na bránu. Skulinku mezi tyčí a svým tělem Chomčenko stihl ucpat.