Mountfield HK – Liberec | 3:6 (kon.) |
Ústí n/L – Jihlava | 2:3 (kon.) | | | Litoměřice – Frýdek-M. | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Havířov – Vsetín | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Poruba 2011 | 3:5 (kon.) | | | Kadaň – Motor ČB | 1:7 (kon.) | | | Benátky n/J – Slavia | 3:1 (kon.) |
Třebíč – Přerov | 4:5 (po pr.) |
Technika Brno – Č. Budějovice | 0:5 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Hvězda Praha – Sparta | 1:2 (kon.) |
Vsetín – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Tábor – Pardubice | 0:12 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 0:7 (kon.) |
K. Vary – HC Litvínov | 4:3 (kon.) | | | Poruba – Přerov | 1:7 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Olomouc | 0:4 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 2:5 (kon.) | | | Kobra – Třemošná | 1:7 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 3:2 (kon.) |
Kladno – PZ Kladno | 4:3 (po pr.) | | | Liberec – Havlíčkův Brod | 6:0 (kon.) |
Kunlun – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 3:2 (kon.) | | | Čerepovec – Dynamo Moskva | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Nižněkamsk – Jekatěrinburg | 3:5 (kon.) | | | Spartak Moskva – Soči | 0:1 (kon.) | | | Viťaz – Novosibirsk | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Nový Jičín – Opava | 6:4 (kon.) | | | Kopřivnice – SHK Hodonín | 6:8 (kon.) | | | Řisuty – Nová Paka | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod | 2:3 (po pr.) | | | Šumperk – Mor. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Kolín – China Golden Dragon | 10:0 (kon.) |
Písek – Kobra | 2:5 (kon.) | | | Trutnov – Mostečtí Lvi | 5:1 (kon.) | | | Děčín – Dvůr Králové n. L. | 6:4 (kon.) |
Vrchlabí – Bílina | 6:5 (po pr.) | | | David Servis – Klatovy | 3:8 (kon.) | | | Tábor – Příbram | 1:0 (kon.) |
Německo – Česko | 0:2 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Kutná Hora | 5:2 (kon.) |
Klášterec nO – Louny | 6:4 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Vojtěch Martinek
Branky a nahrávky:
29. A. Ševčenko (Jeřábek), 49. Šinkevič (Grebenščikov, V. Lajunen), rozh. náj. P. Černov – 10. Sajustov (Loginov, Milovzorov), 36. Jermakov (J. Peltola)
Rozhodčí: Bukin, Gusev – Zacharov, Ponamarenko.
Diváci: 5 221
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Alexandr Ševčenko (VTZ)
1:0 Juuso Puustinen (SIB)
2. série:
1:0 Alexandr Sjomin (VTZ)
1:0 Danil Romancev (SIB)
3. série:
1:0 Danila Mojsejev (VTZ)
1:0 Jegor Milovzorov (SIB)
4. série:
1:0 Alexej Makejev (VTZ)
1:1 Jukka Peltola (SIB)
5. série:
1:1 Jevgenij Mons (VTZ)
1:1 Mikael Ruohomaa (SIB)
6. série:
1:1 Juuso Puustinen (SIB)
1:1 Alexandr Ševčenko (VTZ)
7. série:
1:1 Jukka Peltola (SIB)
2:1 Pavel Černov (VTZ)
HC Viťaz Moskevská oblast:
I. Ježov (Samonov) – Jeřábek, Katičev (A), Golovkov, V. Lajunen, Pylenkov, Voronkov, Šinkevič – A. Sjomin (C), P. Černov, Makejev – Jo. Nättinen, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – A. Ševčenko, Petrakov, Kulagin – Koltygin, Laričev, Mojsejev – Mons.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasikov) – Jokipakka, Jermakov, Loginov (C), K. Alexejev, Chabarov, Piganovič, Ilja Morozov, Jefremov – Ruohomaa, Puustinen, J. Peltola (A) – Sajustov, Milovzorov (A), Šarov – Torčeňuk, Česalin, Šaškov – Pervušin, Romancev, N. Korotkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasikov) – Jokipakka, Jermakov, Loginov (C), K. Alexejev, Chabarov, Piganovič, Ilja Morozov, Jefremov – Ruohomaa, Puustinen, J. Peltola (A) – Sajustov, Milovzorov (A), Šarov – Torčeňuk, Česalin, Šaškov – Pervušin, Romancev, N. Korotkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Gusev – Zacharov, Ponamarenko.
Diváci: 5 221
Jakub JEŘÁBEK (VTZ) – 0+1, 2 střely, ice time 24:26
Střely na branku: 42 – 28.
Zblokované střely: 4 – 25.
Vhazování: 29 – 30.
Trestné minuty: 6 – 12.
Využití přesilovek: 1/4 – 0/1.
Autorem vítězné branky je PAVEL ČERNOV.