Nový Jičín – Opava 6:4 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 6:8 (kon.) | Řisuty – Nová Paka 4:5 (1:2 po s.n.)
Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.) | Šumperk – Mor. Budějovice 4:3 (kon.) | Kolín – China Golden Dragon 10:0 (kon.)
Písek – Kobra 2:5 (kon.) | Trutnov – Mostečtí Lvi 5:1 (kon.) | Děčín – Dvůr Králové n. L. 6:4 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 6:5 (po pr.) | David Servis – Klatovy 3:8 (kon.) | Tábor – Příbram 1:0 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 14.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. (19:18:03)

Bleskově ukončené prodloužení ze strany Havlíčkova Brodu nakonec rozhodlo nesmírně vyrovnané utkání jen půl minuty po začátku prodloužení. Oba týmy potvrdili kvality, které byly očekávány před začátkem utkání a oba týmy si nakonec body spravedlivě rozdělili.

60:29
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři bleskově využívají přesilovou hru hned na začátku prodloužení! Vzorově sehraný přesilovkový vzorec nakonec skončil úspěšnou tečí TOMÁŠE SEMRÁDA po střele Kulhánka od modré a hosté si tak odvážejí z Valašského Meziříčí jeden bod navíc. Asistence: Kryštof Kulhánek a Jakub Matušík.

60:01

I třetí třetina nabídla ve Valašském Meziříčí po dvou brankách a znovu po jedné na obou stranách. Do vedení se nejprve dostali hosté z Havlíčkova Brodu z hole Jakuba Kadlece, Bobrům se však podařilo vyrovnat v přesilovce díky pohotovosti Tomáše Holiše.

60:00

59:54
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Báchor – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:26
    Bruslaři drží kotouč na svých holích, nedaří se jim však dostat se s ním do útočného pásma.

58:40
    Sachr znovu velmi jistě podržel puk ve své lapačce po střele Matušíka od mantinelu. Vhazování v obranném pásmu Bobrů.

58:13
    Oba týmy se snaží jednoznačně rozhodnout ještě před koncem třetí třetiny, nicméně už teď je jisté, že utkání by nejvíce slušela remíza po šedesáti minutách.

57:18
    Sachr byl odhodlán po střele Semrád ihned kotouč rozehrát, díky tlaku hostí jej ale raději podržel v lapačce. Hra pokračuje v obranném pásmu domácích.

56:32
    Přihrávka rukou hostí přerušuje správně dle regulí ledního hokeje hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:47
    Zmatek v brankovišti znovu vyřešil nakonec brankář Sachr, který si našel kotouč ve svém brankovišti a schoval jej ve své lapačce.

54:55
    Rebelové si ale ihned chtějí vzít vedení zpět a tlačí Valachy v jejich pásmu. Brankář Sachr ale předvedl další skvělé zákroky a podržel svůj tým.

54:03
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Ve Valašském Meziříčí máme znovu vyrovnáno! Neuvěřitelný tlak domácích přinesl své ovoce, po vytvoření neskutečného zmatku před brankářem Holíkem si nakonec černou gumu našel TOMÁŠ HOLIŠ, který ji nekompromisně dopravil za bezmocného Holíka ležícího na ledě. Asistence: Michal Romančík a Tomáš Andris.

53:07
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Plachý – 2 min., hákování).

52:40
    Rána za ránou létá na brankáře Holíka, ten i za pomoci spoluhráčů s vypětím všech sil drží domácí na uzdě.

51:50
    Rebelové se ale vaří. Bobři navyšují obrátky a začínají tlačit čím dál více. Holík bude mít do konce zápasu co dělat, aby udržel všechny tři body na straně hostí.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 26. Andris (Romančík), 55. Holiš (Romančík, Andris) – 27. Cachnín (Plachý, Mareš), 46. Kadlec (Kuchta), 61. Semrád (Kulhánek, Matušík)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Málek) – Ďurkáč, Holiš, Kamas, Weintritt, Báchor, Žák, Ondračka – Martiník (A), Pořický, Dalajka, Vávra, Smrčka, Seidler, Romančík, Dvořák (C), Andris, Daněk (A), Vaněk, Paťava.
    BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pospíchal, Semrád, Kulhánek, Vala, Kliment, Mareš – Mikeš, Třetina (C), Přidal, Juráň, Matušík, Voříšek (A) – Kadlec, Cachnín, Plachý – Kuchta, Holenda.

Rozhodčí: Goňa – Novotný, Pippal.