Janov – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Brescia – Bologna 3:4 (kon.) | Parma – Cagliari 1:3 (kon.)
Spal – Lazio 2:1 (kon.) | AS Řím – Sassuolo 4:2 (kon.) | Hellas Verona – AC Milán 0:1 (kon.)
Brescia Calcio
3:4 (3:1)
Bologna FC
Neděle 15.09.2019, 15:00 • Stadio Mario Rigamonti (Brescia) • Italská Serie A • 3. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (17:00:48)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:11. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:17.

Dnešní utkání plné nečekaných zvratů je u konce! Druhý poločas přinesl obrovský zvrat. Domácí vstupovali do druhé půle ve vedení 3:1, přesto neberou ani bod. Vše odstartovala druhá žlutá karta pro Dessena, která hosty nastartovala. V 56. minutě snižoval na 3:2 Palacio, o čtyři minuty později pak vyrovnával Poli. Hra se po gólech trochu uklidnila a vše nasvědčovalo tomu, že se dnes body budou dělit. V 80. minutě však po krásném centru zařídil výhru Bologny Riccardo Orsolini.

90+7

90+5
    Nyní navíc přichází faul na Denswila, hosté hodně zdrželi hru.

90+4
    Domácí jsou již opravdu hodně vytaženi, hosté měli několik šancí na skórování, které ale prozatím nevyužili.

90+3
    Žlutou kartu dostává Andreas Skov Olsen (Bologna FC).

90+2
    Domácí brankář bude rozehrávat od vlastní branky, a proto nabádá své spoluhráče, aby šli dopředu.

90
    Hlavní arbitr nastavuje v druhém poločase 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Nicola Sansone zakončoval do téměř odkryté branky, ale dokázal z velké blízkosti nastřelit pouze tyč!

89
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Andreas Skov Olsen.

88
    Hosté jíž nakopávají míče dopředu a snaží se hru co nejvíce pozdržet, domácí již nemají mnoho času.

87
    Po souboji rozhazoval rukama Santander, jenž byl poslán k zemi, rozhodčí nereaguje, hra pokračuje dále.

86
    Sansone zakončoval ve vápně z velké blízkosti, ale nedokázal nasměrovat míč mezi tři tyče. Rozehrává domácí gólman.

84
    Do konce utkání zbývá posledních pár minut, domácí se dostanou k rozehrávce od rohového praporku.

84
    Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Rômulo, přichází Alessandro Matri.

83
    Žlutou kartu dostává Gary Medel (Bologna FC).

82
    Po akci domácích se již zdálo, že rozhodčí píská penaltu, ale nakonec se jednalo pouze o ofsajdové postavení jednoho z forvardů.
    80. Riccardo ORSOLINI - 3:4

Adam Mitáš

Branky: 10. Al. Donnarumma (Rômulo), 19. Al. Donnarumma (Matějů), 42. Cistana (Tonali) – 36. Bani (N. Sansone), 56. Palacio (Orsolini), 60. A. Poli, 80. Orsolini (Palacio)

Karty:   21. Dessena (BCC) – 13. Bani (BLG), 45+3. Denswil (BLG), 67. Santander (BLG), 69. R. Soriano (BLG), 83. Medel (BLG), 90+3. Skov Olsen (BLG)   49. Dessena (BCC)

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli, Tonali (79. Špalek), Dessena – Rômulo (84. Matri), Al. Donnarumma (63. Zmrhal), Ayé.
    Náhradníci: Alfonso – Gastaldello, Matri, Morosini, Semprini, Špalek, Tremolada, Zmrhal.

Bologna FC: Skorupski – Tomijasu, Bani (54. A. Poli), Denswil, Dijks – Medel, Džemaili (46. Santander) – Orsolini, R. Soriano, N. Sansone – Palacio (89. Skov Olsen).
    Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Corbo, Destro, Krejčí, M'Baye, Paz, A. Poli, Santander, J. Schouten, Skov Olsen, Svanberg.

Rozhodčí: Rochhi