Admira Praha – Králův Dvůr 1:0 (kon.) | Sparta B – Příbram B 2:0 (kon.) | Plzeň B – Táborsko 1:1 (7:8 po pen.)
Rakovník – Benešov 1:3 (kon.) | Štěchovice – Motorlet 3:1 (kon.)
TJ Štěchovice
3:1 (2:0)
FK Motorlet Praha
Neděle 15.09.2019, 16:30Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (18:23:41)

Domácí nakonec berou tři body! Ještě ve 48. minutě to pro domácí nevypadalo dobře. Hlavní rozhodčí vyloučil ze hřiště Tomáše Pavlíka a Štěchovice utkání dohrávali v deseti. Motorlet ihned početní výhody využil a dokázal se přiblížit na rozdíl jedné branky. Domácí tým se ovšem nevzdal a v 71. minutě přidal další branku, která rozhodla o vítězi tohoto utkání.

90+2

90+1
    Blíží se konce zápasu, Štěchovice mají míč pod kontrolou na polovině soupeře z Prahy.

90
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Martin Novák, přichází Radek Pešl.

89
    Pohledná kombinace na pravé straně zastavena, signalizován ofsajd.

89
    Útočný faul fotbalistů z Prahy znamená rozehrávku domácích, kteří rozhodně nikam nespěchají.

87
    Nyní už se zdálo, že se tomu Motorlet přiblíží po centru a následné hlavičce. Štěchovice ovšem skvěle podržel brankář Kohoutek.

86
    Do konce zápasu zbývá posledních pár minut, hosté nakopávají balóny do vápna domácích se snahou vyrovnat.

85
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Woitek, přichází Štědronský.

84
    Na hřišti nyní leží domácí útočník, který si vyžádal ošetření. Hlavní arbitr utkání ovšem jasně dává najevo, že polehávání se projeví na nastaveném čase.

83
    Žlutou kartu dostává Martin Novák (TJ Štěchovice).

82
    Další faul hostů je pouze pozitivem pro domácí, kteří potřebují nahnat nějaký ten čas.

80
    Štěchovice se dostali po pravé straně dopředu a také odcentrovali, ale velmi nepřesně, a proto balón míří k brankáři Motorletu.

79
    Ani hráči Prahy své šance nevyužili, střela skončila vysoko nad břevnem, rozehrává domácí brankář.

78
    Po rohovém kopu domácí nedokázali zakončit, namísto toho pouze odevzdali míč Motorletu.

78
    Na druhé straně po přečíslení Štěchovice vybojovali rohový kop.

77
    Motorlet již zkouší míče nakopávat do vápna, což se zatím nevede, domácí skvěle brání.

76
    Ránu z dálky zkoušel na domácí branku vyslat jeden z hostů, střela zpoza vápna ovšem na branku vůbec neprošla.