Ankaragücü – Yeni Malatyaspor 0:4 (kon.) | Rizespor – Göztepe 0:0 (kon.) | Denizlispor – Konyaspor 0:1 (kon.)
Trabzonspor – Gençlerbirliği 2:2 (kon.)
Çaykur Rizespor
0:0 (0:0)
Göztepe SK
Neděle 15.09.2019, 16:00 • Çaykur Didi Stadyumu (Rize) • Turecká Superliga • 4. kolo

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z Turecké Superligy, na viděnou. (17:59:38)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 2:0. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 21:10.

Je konec. Oba týmy si odnáší bod za remízu. Nutno říci, že oba celky mají dvě remízy v řadě, což hostům hraje do karet, domácím zase ne. Rizespor také může být rád, že se v závěru poločasu neuznala penalta a červená karta, neboť to klidně mohlo dopadnou mnohem hůře. Druhý poločas nám toho moc nepřinesl, sledovaly jsme spíše fauly a nebo nepovedené pokusy. Hráčem utkání byl zvolen brankář Goztepe, Beto.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Berkan Emir (Göztepe SK).

90+3
    Žlutou kartu dostává Fernando Boldrin (Çaykur Rizespor).

90+2
    Rizespor dnes mohl vyhrát, ale vše jim pokazily zbytečné fauly v druhém poločase. Nebýt jich, tak již mnohokrát útočili sami na bránu.

90+1
    Do konce utkání zbývá necelé tři minuty, tak uvidíme zda se jednomu z týmů podaří vstřelit branku, nebo skóre zůstane nedotčené.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

89
    Přímý kop byl k vidění i na druhé straně, ovšem i zde úřadovala obrana, který zažehnala veškeré nebezpečí.

88
    Domácí rozehrávali přímý kop nakrátko, míče se následně zmocnil Fernando Boldrin, který zbrkle zazmatkoval a pokazil tak jednu z posledních šancí svého týmu.

87
    Dnešní utkání sleduje 12 005 diváků.

85
    Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Joseph Larweh Attamah, přichází Abdullah Durak.
    Střídání v týmu Göztepe SK: ze hřiště odchází Serdar Gürler, přichází Ege Özkayımoğlu.

84
    Hosté dobře kombinovali u brankoviště domácích. Serdar Gürler hledal svým pasem volného Derdiyoka, ten ale na přihrávku zareagoval pozdě a bylo tak po nadějné akci.

83
    Žlutou kartu dostává Alpaslan Öztürk (Göztepe SK).

82
    Do vápna hosté přilétl nebezpečný centr, na který se pokoušel seběhnout Oğulcan Çağlayan, míč ale o pár centimetrů netrefil.

80
    Statistika Přihrávek: 382 – 191

79
    Domácí diváci si již přejí gól, neboť po krásném startu v sezóně se opět blíží druhá remíza v řadě. To by je mohlo stát postupové místo do Evropských soutěží.

78
    Čerstvý Batuhan Kırdaroğlu atakoval zezadu Abarhouna, kterého nakonec strčil do zad a vybojoval pro domácí volný kop.