Litoměřice – Havířov 1:5 (kon.) | Třebíč – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 5:4 (3:2 po s.n.)
Sokolov – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Prostějov – Vsetín 3:1 (kon.) | Kadaň – Chomutov 3:4 (0:3 po s.n.)
Ústí n/L – Přerov 1:7 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:1 (kon.)

Vhazování – 34:32 (19:51:21)

Poruba je nadále stoprocentní! Dnes si připsala tři body za výhru o dvě branky. Rozhodla první třetina, kterou hosté vyhráli 0:2. Zlomový moment nastal i ve třetí části, kdy hosté vstřelili dvě branky rychle za sebou a Třebíč se již nezmohla na dramatický závěr.

59:54
    Král sice prokličkoval až do třetiny soupeře, jaksi neměl možnosti na nahrávku a jeho průnik skončil neúspěšně.

59:10
    Poruba díky aktivnímu přístupu pozdržela opět mnoho sekund. Svoboda ani nemá čas na to, aby opustil svoji klec.

58:45
    Ďurač v situaci dva na jednoho volil střelu, trefil boční síť. Poté se bude vhazovat před brankou Poruby. Domácí jsou zatím stále v pěti.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Pokus Šťovíčka Foltán vyrazil a jeho spoluhráči nyní kombinují na druhé straně.

56:45
    Nedbal napálil hráče před sebou, poté Havránek mezi kruhy Michálka, tomu puk sjel a skončil vedle tyče.

56:01
    Po komerční přestávce se bude pokračovat v pásmu Poruby. Buly vyhráli domácí, Furchova rána byla sražena hráčem před ním. Chvíli na to vidíme zakázané uvolnění celku, který vede o dvě branky.

55:43
    Od Havránka se kotouč odrazil na střídačku a následné buly vyhráli Třebíčští, nahozený puk pokryl Foltán.

55:05
    Domácím zbývá ještě pět minut na zdramatizování zápasu, hraje se převážněji na straně právě Třebíče.

54:15
    Odražený kotouč se dostal k Tomanovi, jeho projektil lapl opět Svoboda. Na druhé straně měl problémy Foltán se skákajícím pukem, hráč domácích puk ze vzduchu netrefil, takže poté zasahovat brankář nemusel.

53:35
    Jenáčkovo nahození Foltán jen vyrazil, před ním stál Král, jeho dorážka nebyla úspěšná, kotouč mu od hokejky odskočil.

53:05
    Tvrdá střela Husáka končí jen těsně vedle. Třebíč je kompletní!

52:18
    Od modré pálil Urbanec, trefil lapačku připraveného Svobody, před kterým se bude zase vyhazovat.

51:45
    Vhazování vyhráli hosté a již kombinují. Nedbal ale po zisku kotouče ihned vyhodil.

51:04
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tomáš Havránek – 2 min., vysoká hůl).

Josef Prášek

Pavel Mandát

Branky a nahrávky: 35. Šťovíček (Nedbal, Havlát), 48. Psota (V. Čejka) – 4. Svačina, 18. Hudeček (Gřeš), 43. Zdeněk (Svačina, Husák), 43. T. Jáchym (Obdržálek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Do. Svoboda (Jekel) – Jenáček, Nedbal, Forman, Furch, V. Čejka, D. Mikyska, Padrnos – Vodný, Šťovíček, Psota – T. Havránek, Michálek, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Havlát, Podlaha.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Slavík, Husák, Urbanec, Dluhoš, Pastor, Dundáček, Rudl – Svačina, Zdeněk, Sikora – Obdržálek, T. Jáchym, Kanko – Toman, Hudeček, Gřeš – J. Káňa, Ďurač, Špaček.