Novosibirsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Minsk – Chabarovsk 1:0 (po pr.) | Riga – Jaroslavl 2:3 (kon.)

Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:59
    Hynek Zohorna (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:30 (20:38:37)

Statistiky utkání:

Střely na branku – 18:22.
    Zblokované střely – 16:16.
    Vyloučení – 3:2.
    Využití přesilovek 0/2 – 0/3.
    Vhazování – 35:20.

Je konec! Dlouho to vypadalo, že se dočkáme samostatných nájezdů, avšak krátce před koncem prodloužení udeřil domácí obránce Gragnani. V prodloužení jsme sledovali festival vyložených šancí, přičemž většinu z nich měl hostující celek, který neustále narážel na brankáře Enrotha. Velice dobrý výkon předvedl také český brankář Langhamer, který přeci jenom jednou kapituloval.

64:57 Marc-Andre GRAGNANI - 1:0

64:57
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Domácí hráči to přeci jenom dokázali! Dinamo totiž bleskovým způsobem zavezlo puk na druhou stranu, kde se za brankou dostal k puku Pulkkinen. Domácí forvard velice přesně našel MARCA-ANDREHO GRAGNANIHO, který vypálil přesně pod břevno.
    Asistence: Teemu Pulkkinen, Drew Shore.

64:10
    Sled vyložených šancí i nadále pokračuje, tentokráte v další příležitosti selhal Ušenin. Chabarovsk je aktivnější, navíc zakládá jednu z posledních akcí.

63:06
    Tomáš Zohorna zkoušel prostrčit nahrávku na Ušenina, avšak tento úmysl přečetl jeden z protihráčů. Až posléze Enroth vůbec poprvé přerušil hru.

62:14
    Nepřesná zpětná nahrávka nakonec skončila pouze na hokejce Princeho, který počkal na své spoluhráče, kteří pořádně prověřili brankáře Langhamera.

61:02
    Do samostatného úniku se dostal Tomáš Zohorna, který to zkoušel střelou zápěstím, avšak Enroth se proti jeho pokusu dokázal vytáhnout.

60:10
    Úvodní vhazování prodloužení tentokráte dopadlo lépe pro domácí celek, který to zkoušel postupnou rozehrávkou od vlastní branky.

60:01

Ani třetí třetina nám žádnou branku nepřinesla, na řadu tak přijde prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:12
    Již několik vteřin probíhá poslední minuta třetí třetiny. Amur Chabarovsk se opět nastěhoval do útočné třetiny, avšak k ničemu nebezpečnému se zatím nedostal.

58:04
    Napadající Alexandrov se nakonec k puku vůbec nedostal, včas ho totiž vyvezl jeden z domácích hráčů, který se nastěhoval na druhou stranu hrací plochy.

57:06
    Enroth počkal na své spoluhráče, kteří vyvezli hrací předmět zpoza branky. Nepřesná nahrávka nakonec skončila dalším icingem, bude se vhazovat v obranném pásmu Minsku.

56:01
    Do vyložené šance si sjel Kamalov, který se dostal ke střele zápěstím, jenž nebyla zrovna nejpřesnější. Sledujeme delší časový úsek bez jakékoliv přerušení.