Trnava – Martin 5:8 (kon.) | Levice – Skalica 2:3 (0:1 po s.n.) | Dubnica – Pov. Bystrica 3:2 (kon.)
Topoľčany – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
HK Levice
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
HK Skalica
sk Středa 18.09.2019, 18:00 • Zimný štadión Levice • 1. liga (SR) • 3. kolo

Skalica sa nakoniec dočkala výhry za dva body. Nájazdovú lotériu rozlúskol David Jaša. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (20:37:48)

1. série
    0:1
    Jaša premieňa.

Samostatné nájazdy začínajú.

Levice nedokázali potrestať vylúčenie Trnku na konci predĺženia. Nasledovať tak budú nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:27
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Trnka – 2 min., podrazenie).

64:00
    Prebieha posledná minúta predĺženia.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Predĺženie sa začne o 20:15.

Domácich môže mrzieť strata vedenia 2:0. Hostia sa osmelili a už teraz je jasné, že sa dočkali prvého minimálne bodu v ročníku.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    S najväčšou pravdepodobnosťou o víťazovi rozhodne buď predĺženie, alebo samostatné nájazdy.

50:44
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Trnka – 2 min., filmovanie pádu).

48:09
    Skalica dala gól!
    Skaličania to nevzdávajú. Doposiaľ ešte nebodovali a dnes sa im rysuje táto šanca. Dokázali stiahnuť náskok súpera z 2:0 na 2:2. TOMÁŠ TRNKA prekonal brankára Levíc. Asistencie: Ronald Dvonč a František Pulščák.

Dnešné stretnutie sleduje 678 divákov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Tretia tretina sa začne o 19:43.

V druhej tretine už padli góly. Leviciam pomohli dva z početných výhod, ktoré zaznamenal skúsený 37-ročný obranca Michal Novák. Skalica taktiež jednu využila pred druhou sirénou. Úspešným autorom bol Sebastián Šmída.

Ivan Harčár

Branky a nahrávky: 25. Novák (Vorobyev), 27. Novák – 39. Šmída (Horváth, Štumpf), 49. Trnka (Dvonč, Pulščák)