Club Brugge – Galatasaray 0:0 (kon.) | Olympiakos – Tottenham 2:2 (kon.) | PSG – Real Madrid 3:0 (kon.)
Bayern – CZ Bělehrad 3:0 (kon.) | Šachtar – Manchester City 0:3 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Atalanta BC 4:0 (kon.)
Atlético – Juventus 2:2 (kon.) | Leverkusen – Lok. Moskva 1:2 (kon.)
Olympiakos Pireus
2:2 (1:2)
Tottenham Hotspur
Středa 18.09.2019, 18:55 • Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus • Liga mistrů • Skupina B

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:47:43)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:13.

Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas, který nakonec nabídl čtyři branky. Domácí na začátku utkání dominovali, ale Tottenham pak během pár minut vstřelil dvě branky a zničehonic vedl 2:0. Jenže pak řecký celek zabral a do poločasu Daniel Podence snížil na 1:2. Ve druhém poločase se z penalty prosadil Valbuena a bylo to 2:2. Poté bylo k vidění ještě několik střel, ale ani jedna se neujala a týmy si body rozdělily, asi spravedlivě.

90+5

90+5
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a více se v tomto zápase už nejspíše nestane.

90+4
    Rohový kop pro domácí.

90+3
    Hosté jsou v závěru aktivnější a stále se tlačí před branku soupeře.

90+1
    Rozhodčí přidal pět minutek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Youssef El Arabi.

88
    Žlutou kartu dostává Harry Winks (Tottenham Hotspur).

87
    Poté ještě Kane poslal míč do břevna, ale jeho zakončení bylo zbytečné, protože byl v ofsajdu.
    86. Lamela brankáře nepropálil

86
    Po rohu se do vápna dostal Lamela a vyzkoušel to z úhlu, ale domácí brankář míč s vypětím všech sil vytlačil na tyč!

85
    Po centru hlavičkoval Kane, ale míč byl sražen nad branku, rohový kop pro Tottenham.

84
    Další snažení anglického celku zastavil útočný faul a hrát budou domácí fotbalisté.

83
    Hosté se prokombinovali do vápna soupeře, ale ohrozit branku se jim nepodařilo.

81
    Davinson Sánchez nyní vlétl do souboje jako utržený vagón a domácí hráč zůstal na trávníku a je ošetřován.

80
    Je před námi posledních deset minutek a vzhledem k tomu, že se oba celky už soustředí hlavně na obranu, tak to vypadá, že si body rozdělí.

Jakub Kopřiva

Branky: 45. Podence (Valbuena), 54. Valbuena (pen.) – 27. Kane (pen.), 30. Lucas Moura (B. Davies)

Karty:   14. Guilherme (OLY) – 88. Winks (TOT)

Olympiakos Pireus: J. Sá – Elabdellaoui (C), Maríá, Semedo, Tsimikas – Guilherme, Bouchalakis – Masouras (78. Ranđelović), Valbuena (69. Benzia), Podence – Guerrero (89. El Arabi).
    Náhradníci: Allain – M. Camara, Benzia, El Arabi, Papadopoulos, Torosidis, Ranđelović.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen, B. Davies – NDombèlé (62. Moussa Sissoko), Winks – Lucas Moura (76. Lamela), Alli (73. Son Hung-min), Eriksen – Kane.
    Náhradníci: Gazzaniga – Son Hung-min, Lamela, Wanyama, Dier, Walker-Peters, Moussa Sissoko.

Rozhodčí: Rocchi – Meli, Carbone (všichni ITA)