Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Nová Paka – Děčín 1:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Řisuty 11:0 (kon.)
Jablonec n/N – Trutnov 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Žďár n/S 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Šumperk 1:4 (kon.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | Příbram – China Golden Dragon 11:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.)
HK Nový Jičín
1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 18.09.2019, 18:002. liga skupina Východ • 3. kolo

59:17
    Draci právě vstřelili branku!
    Ďáblové hráli sice v šesti, ale nějak zapomněli na rychlost šumperských hráčů DANIEL SPRATEK si celkem v klidu dojel pro vyhozený puk a ještě ve větším klidu zavěsil čtvrtou branku.

58:21
    Za ukázkové sekání jde ven Vachutka a hosté nechutně diskutují. Matoušek je z branky venku, Ďáblové to zkoušejí v šesti!

54:44
    Rozhodčí je dnes na domácí velmi přísný, za držení jde na 2 minuty pykat Pecha.

53:44
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Ďáblové teď vytvořili opravdu Ďábelský kolotoč před brankou Waneckého a DOMINIK KAFKA se dostal k odraženému kotouči a skóruje. Asistence Králík.

48:02
    Scheuter si jde odpočinout za hákování a Ďáblové mají přesilovku.

40:23
    Velmi smolný gól teď dostal Matoušek, Draci skvěle rozehráli přesilovku a po příhrávkách Drtila a Jaroše tečuje těsně před Matouškem puk do jeho sítě DANIEL VACHUTKA

39:50
    Hruška jde na dvě minuty na trestnou lavici za faul, který nikdo neviděl, ale píšťalka se ozvala.

27:54
    Macuh je po několikaterém sekání za stejný přestupek vyloučen a Draci mají velkou šanci.

15:31
    Draci z ničeho nic opět udeřili a Loubal asi znovu má důvod k zamyšlení. Spratek nahrál a DOMINIK POKORNÝ z otočky střílí gól. Asistence: Spratek.

11:45
    Adamík jde na trestnou lavici a Draci si vyzkoušejí přesilovku.

08:01
    DANIEL VACHUTKA si teď vybruslil do středu útočné třetiny a Loubal střelu podcenil. Šumperk vede 1:0. Asistence: Tadeáš Jaroš a Marek Haloda.

04:33
    Gewiese teď nejprve kroščekoval a vzápětí si to zopakoval.. Za druhý faul si jde odpočinout.

Bob

Branky a nahrávky: 54. Kafka (Králík) – 9. Vachutka (Jaroš, M. Haloda), 16. Pokorný (Spratek), 41. Vachutka (Jaroš, Drtil), 60. Spratek (Pokorný, Řezáč)

HK Nový Jičín: Loubal (Matoušek) – Hruška, Metelka, Adamík, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Kafka, Poruba, Slovák, Králík, Palička, Štefka, Plitko, Macuh, Krupa, Irgl.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Wanecki (Haloda O.) – Kabelka, Řezáč, Drtil, Haloda M., Sedlák, Gewiese – Jaroš, Urban, Milfait, Hroch, Krejčiřík, Vachutka, Haluza, Spratek, Pokorný, Šíp, Antonov, Scheuter.

Rozhodčí: Šutara – Bartek, Konvička