Přerov – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Technika Brno 9:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:7 (kon.)
PZ Kladno – K. Vary 0:6 (kon.) | Č. Budějovice – Tábor 2:1 (po pr.) | Vítkovice – HK MD Šumperk 2:3 (po pr.)
Plzeň – Kobra 14:2 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Sparta – Chomutov 2:5 (kon.)
Třinec – Zlín 2:10 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 9:1 (kon.)
Havířov – Poruba 3:1 (kon.) | Olomouc – Vsetín 3:2 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 19.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

58:38
    Vsetínská klec je prázdná, hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli.

49:46
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí právě zvrátili stav utkání. Macháč zavezl kotouč do útočného pásma, kde se poté volného kotouče zmocnil ANDREJ PRÍSAŽNÝ, jenž svůj tým poslal do vedení. Bez asistence.

45:16
    Vhazování po levici Nešpůrka vyhráli domácí a STANISLAV RUDA pohotově doklepl kotouč do brány. Asistence: Lukáš Lajoš.

42:36
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Střelu Krajčíka ještě dokázal Špunar vytěsnit, proti dorážce ADAMA TURKA do prázdné klece už byl ale bezmocný. Asistence: Filip Krajčík.

36:10
    Adam Havel (OLO) se provinil faulem kolenem, hosté si zahrají další přesilovku.

23:41
    Fasner se teď vřítil do útočného pásma a takřka zpoza brány nahrál Ševčíkovi. Ten sice Nešpůrka nepřekonal, nicméně vsetínský gólman měl zakrytý výhled a odražený kotouč pak do brány dorazil JIŘÍ MACHÁČ. Asistence: Petr Ševčík, Matyáš Fasner.

20:01
    Na světelné tabuli naskočil po skončení prví třetiny trest pro hráče hostů za podrážení.

19:35
    V posledních vteřinách první třetiny si domácí opět vyzkouší hru v oslabení.

16:37
    Tak to byla hokejová paráda. Po další chybě olomouckých beků se k puku dostal MATĚJ JURÁŇ, který kotouč z otočky zasunul do růžku Špunarovy brány. Bez asistence.

16:10
    Stratilovi proklouzl kotouč na modré čáře a následně mu černá pryž odskočila i ve středním pásmu – přesně na hokejku Babeliaka. Ten však svůj nájezd na olomouckého brankáře neproměnil.

14:35
    A máme tu první přesilovku pro domácí.

03:36
    A máme tu další přesilovku pro Vsetín.

00:50
    Po necelé minutě hry tu máme první přesilovku, na trestnou lavici usedá Stanislav Ruda (OLO) za hákování.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 24. Macháč (Ševčík, Fasner), 46. Ruda (Lajoš), 50. Prísažný – 17. Juraň, 43. Turek (Krajčík)

HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Přecechtěl, Mudrák, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Přidal Š. – Havel, Zelinka, Přidal L., Lajoš, Macháč, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
    VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Janura) – Šedlbauer, Kočí, Mikula, Machů, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Kopřiva, Babeliak, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová

Rozhodčí: Sedlák – Kučera, Pospíšil