Carolina – Tampa 2:0 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 3:4 (kon.) | Washington – St. Louis 3:2 (kon.)
Montreal – Florida 4:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:3 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 4:1 (kon.)
Chicago – Detroit 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 6:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Detroit Red Wings
Čtvrtek 19.09.2019, 02:30 • United Center, Chicago • Příprava NHL

Skončilo nám utkání mezi Chicagem a Detroitem a tentokrát se radují hokejisté Blackhawks. Oplatili tak stejnému celku den starou porážku 3:5. Utkání však opět začalo lépe pro Detroit, jelikož se po asistenci Zadiny trefil v 19. minutě Hirose. Ze strany Red Wings to však dnes bylo vše a od druhé třetiny se trefovali už jen domácí. Nejprve vyrovnal Hagel a v 31. minutě vsítil rozhodující gól Keith.

Z mé stramy je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (05:10:01)

Česká stopa:

David Kämpf (CHI)
    , 0+0, 0 střel, 2 hity, +/-: 0, čas ve hře: 16:54
    Dominik Kubalík (CHI), 0+0, 1 střela, 1 hit, +/-: 0, čas ve hře: 14:29
    Filip Zadina (DET), 0+1, 1 střela, 1 hit, +/-: 0, čas ve hře: 22:19.

59:55
    Ještě jedno přerušení! Crawford měl puk na brankovišti, a tak po něm musel skočit. Hosté mají 5 vteřin na vyrovnání.

59:42
    Křížná přihrávka na Zadinu nebyla přesná. Pokračovat se bude v rohu kluziště.

59:19
    Oddechový čas pro hosty.

59:19
    Závar před brankovištěm likviduje Crawford. Nyní výrazným rozměrem podržel svůj mančaft.

58:44
    Kotouč se drží v pásmu Chicaga, ovšem hosté si zatím nevytvořili velkou příležitost na srovnání.

58:12
    Zadinova dělovka z voleje skončila na betonu domácího brankáře. Český útočník je dnes velmi aktivní.

57:40
    Hosté hrají powerplay.

57:22
    Crawford přikryl Terryho pokus ve své lapačce a přerušil hru. Následuje poslední komerční přestávka dnešního zápasu.

56:55
    Třetina nám pomalu plyne do svého konce. Hostující kouč zřejmě každou chvíli odvolá Larssona.

56:12
    Zadina netrefil skákavou přihrávku z první. Puku se opět zmocnili hokejisté Blackhawks.

55:16
    Ehn se snažil udělat prostor v útočné třetině. Obránci Chicaga však byli v přesile a nepovolili mladému útočníkovi vystřelit.

54:27
    Toews z otočky nabídl touš Nylanderovi do jízdy. Střela hráče s číslem 92 trefila boční síť.

54:05
    Icing byl k vidění tentokrát na straně druhé.

53:49
    Nepřesná rozehrávka domácích zapříčinila zakázané uvolnění. Po delší době se bude vhazovat před Crawfordem.

52:53
    Kubalík si nahodil puk do pásma a následně si jej také dojel. Poté přihrával Saadovi, ale mezitím se hostující obránci stihli vrátit do defenzívy.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 24. Hagel, 31. Keith (Kane, Nylander) – 19. Hirose (Zadina, Veleno)

Chicago Blackhawks: Crawford (Gravel) – Boqvist, Keith, Seabrook, Määttä, Holm, Gilbert – P. Kane, Toews, A. Nylander – Saad, Kämpf, Kubalík – Saarela, Highmore, D. Sikura – Hagel, T. Sikura, Hakkarainen
    Detroit Red Wings: Bernier (31. Larsson) – Green, Ericsson, Seider, Daley, Lashoff, Lindström – Zadina, Veleno, Erne – Ehn, de la Rose, Smith – Kuffner, Rasmussen, Hirose – Puempel, MacLeod, Terry

Rozhodčí: South, Dwyer – Toomey, Alphonso

Diváci: 20 523