Marseille – Montpellier 1:1 (kon.) | Bordeaux – Brest 2:2 (kon.) | Méty – Amiens 1:2 (kon.)
Nice – Dijon 2:1 (kon.) | Nîmes – Toulouse 1:0 (kon.) | Remeš – Monaco 0:0 (kon.)
OGC Nice
2:1 (1:1)
Dijon FCO
Sobota 21.09.2019, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:53:06)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 11:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 5:10.

Také šestý ligový duel Nice končí výsledkem 2:1! Tentokrát je to vítězství týmu z Francouzské riviéry, který se ale na výhru nad nejhorším ligovým týmem hodně nadřel. Dijon odehrál velmi dobrou první půli, do té druhé ale vstoupil katastrofálně, když si nechal dát druhý gól, což ovlivnilo i další průběh druhého poločasu. Na Dijonu byla patrná nervozita, hosté najednou museli překonávat bránícího soupeře a to nebyla ta správná parketa pro Dijon. Naopak Nice si celkem v poklidu pohlídalo svůj těsný náskok a po zásluze bere všechny body.

90+5

90+2
    Nastavuje se pět minut a zatím se Nice daří držet daleko od své branky, naopak hosté jsou čím dál nervóznější a faulují.

90+1
    V první nastavené minutě mají domácí k dispozici roh z levé strany.
    90. Wylan Cyprien (Nice) to zkusil z přímého kopu a donutil Gomise k zákroku.

90
    Wylan Cyprien (Nice) to zkusil přímo na branku a Alfred Gomis (Dijon) musel letět vzduchem, aby jeho střelu vyrazil.

90
    A pochopitelně domácí nikam spěchat nebudou, k dispozici mají v devadesáté minuté přímý kop ze vzdálenosti 25,4 metrů od branky Djionu.

89
    Místo akce Dijonu registrujeme rychlý brejk domácích, který zastavuje taktickým faulem, u vlastní šestnáctky, Wesley Lautoa (Dijon). Ten za tento zákrok dostává žlutou kartu.

88
    Hamza Mendyl (Dijon) má míč a bude moci vhazovat z levé strany, na polovině Nice.

86
    Žlutou kartu dostává Romain Amalfitano (Dijon FCO).

85
    Romain Amalfitano (Dijon) rozehrál roh z pravé strany a po zákroku obránce rozehrál vzápětí další, hosté ale branku neohrozili.

84
    Fouad Chafik (Dijon) poslal pas z pravé strany do vápna, který ale obránce Nice odvrací na roh.

83
    Domácí zůstávají s míčem na polovině Dijonu, k dispozici mají autové vhazování z pravé strany.

82
    Nice nyní mělo několik zajímavých střel a centrů do vápna Dijonu, které nebylo daleko od třetího inkasovaného gólu.

81
    Posledních deset minut tohoto zápasu, v němž favorizované Nice stále drží těsné vedení.

80
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mickaël Alphonse, přichází Fouad Chafik.

79
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Kasper Dolberg, přichází Alexis Claude Maurice.