Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 4:2 (kon.) | Tampa – Nashville 3:1 (kon.)
Toronto – Buffalo 3:0 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (po pr.) | Edmonton – Calgary 6:2 (kon.)
Columbus – Pittsburgh 3:1 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
New York Islanders
Sobota 21.09.2019, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Příprava NHL

Pro tuto chvíli je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (04:12:10)

Dnešní utkání je za námi. Ve třetí třetině padly celkem čtyři branky. Nejprve se trefili hosté, kteří tak šli do vedení. Netrvalo dlouho a z vyrovnávací branky se mohli radovat hráči z Michiganu. Domácí dokázali díky Filipu Hronkovi otočit vývoj utkání. Necelé dvě minuty do konce utkání hrál Islanders v šestí, čehož využil. Za 32 vteřin se od úvodní sirény, která odstartovala prodloužení trefil podruhé v zápase Anthony Beauvillier.

60:32
    Islanders právě vstřelili branku!
    Je konec dnešního napínavého utkání! Brock Nelson vybojoval puk u zadního mantinelu a předložil jej žabičkou před branku, kam si sjel ANTHONY BEAUVILLIER a překonal tak k levé tyči brankáře Detroitu! Asistence: Brock Nelson.

60:01

60:00

59:30
    Oba celky už kontrolují tempo hry a půjde se nejspíš do prodloužení.

58:26
    Hostujícímu celku se vyplácí hra v šesti! Oliver Wahlstrom si našel puk a z mezikruží vyslal střelu na Howarda, ten vyrazil kotouč k pravé tyči, kde byl ANTHONY BEAUVILLIER, který doklepl puk pod horní tyč! Asistence: Oliver Wahlstorm.

58:09
    Máme tu další icing Detroitu.

58:03
    Hra je přerušena po zákroku Howarda. když skryl kotouč do lapačky.

57:47
    Islanders v šesti!

57:36
    Nepřesná rozehrávka domácího celku znamená zakázané uvolnění.

Ho-Sang vystřelil z vrcholku pravého kruhu, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

56:58
    Souboj o kotouč v rohu kluziště vyváží jako vítězové hráči domácího výběru.

56:22
    Rudá křídla skvěle zabarikádovali modrou čáru.

55:49
    Hronek to zkusil od modré čáry, ale nevyzrál na přesouvajícího se brankáře.

55:05
    Islanders je v útočném pásmu.

54:43
    U střídaček probíhá výměna názorů mezi Martinem a Ernem. Do souboje se zapojili všichni co byli na ledě, včetně Zadiny, kterého se hned chopil jeden z hráčů Islanders. Český forvard se dlouho nevzdával a vzdoroval svému protivníkovi, avšak rozhodčí všechny situace vyřešili.

54:20
    Jimmy Howard využívá nepřesné rozehrávky hostí a také on nahazuje puk dál ze svého pásma.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 8. Athanasiou (Filppula), 47. Mantha (Bertuzzi), 51. Hronek (Erne, Hirose) – 25. Toews, 46. Brassard (Durandeau, Ho-Sang), 59. Beauvillier (Wahlstorm), 61. Beauvillier (Nelson)

Detroit Red Wings: Howard (Pickard) – DeKeyser, Hronek, Cholowski, Seider, Hicketts, Kaski – Bertuzzi, Rasmussen, Mantha – Hirose, Filppula (A), Athanasiou – Erne, Nielsen (A), Zadina – Helm (A), Veleno, Svechnikov
    New York Islanders: Varlamov (Gibson) – Pulock (A), Sbisa, Toews, Helgeson, Burroughs, Hutton, Boychuk (A) – Martin, Beauvillier, Ho-Sang, Durandeau, Wahistorm, Schilkey, MacLean, Brassard, Nelson (A), Bardreau, Cizikas, Eansor, Kubiak