Třinec – Litvínov 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Kladno – Vítkovice 2:3 (po pr.)
Plzeň – Zlín 5:4 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 2:0 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 1:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 22.09.2019, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Tipsport extraliga • 4. kolo

55:44
    Petr Vrána zůstal po zákroku Richarda Jarůška ležet na ledové ploše, za třineckým útočníkem se navíc vytvořila krvavá stopa. Richard Jarůšek za svůj počin inkasuje čtyři trestné minuty, Verva tak bude po téměř celý zbytek třetí třetiny hrát v oslabení.

52:29
    Verva cítí šanci na srovnání stavu, v následujících dvou minutách navíc bude hrát v početní výhodě. Vladimír Roth se totiž provinil sekáním. Komerční přestávka.

46:31
    Hosté si svou aktivitou vybojovali přesilovou hru, podrážením se totiž provinil Matěj Stránský. Hra bude pokračovat po komerční přestávce.

27:47
    Ondřej Kovařčík se tlačil do útočného pásma, při svém postupu však byl podražen Janem Ščotkou. Oceláři hrají v přesilovce.

22:09
    Davidu Štichovi nezbylo nic jiného, než pronikajícího Michala Kovařčíka hákovat, aby zabránil velké šanci. Přesilovka pro Oceláře.

10:21
    Jan Hladonik byl v útočném pásmu zasažen vysokou holí. Proti pravidlům se provinil Jiří Říha, Oceláře tak po komerční přestávce čeká další přesilovka.

06:52
    Přesilovka domácích končí po faulu Matěje Stránského v rohu kluziště. V následujících 46 vteřinách se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

05:39
    Uvidíme další přesilovku domácích, Jakub Petružálek totiž ve středním pásmu zahákoval Hladonika.

02:59
    Uvidíme první přesilovou hru, zahrají si ji domácí. Petra Vránu fauloval Karel Kubát, který si odsedí menší trest za podražení.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 14. P. Vrána (Roth, Gernát), 37. Kofroň (Adamský), 38. Stránský (P. Vrána, Hrehorčák) – 40. Zygmunt (Ščotka, J. Říha), 52. Kašpar (V. Hübl, Jarůšek)

HC Oceláři Třinec: Bartošák (Kváča) – Gernát, Roth, Galvinš, Haman, M. Doudera, Hrachovský, Zahradníček – Hrehorčák, P. Vrána (A), Stránský – Dravecký (A), Marcinko, Hrňa – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík (C) – Adamský, Hladonik, Kofroň.
    HC VERVA Litvínov: Honzík (Janus) – Kubát, Trončinský, Ščotka, J. Říha, Jánošík, Štich, L. Doudera – Zygmunt (A), V. Hübl, Gerhát (A) – Kašpar, Myšák, Jarůšek – Petružálek, J. Mikúš, M. Hanzl (C) – Trávníček, Helt, Jurčík.

Rozhodčí: Šír, Kubičík – Lederer, Gebauer

Diváci: 4 037