Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 22.09.2019, 21:30 • Enterprise Center, St. Louis, MO • Příprava NHL

58:05
    Merzlikins na střídačce, Columbus na závěr zkouší hru bez brankáře.
    52:02 Sammy BLAIS - 5:3

52:02
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Začátek třiapadesáté minuty, Bluesmani jdou do dvougólového vedení! Pěknou individuální akcí skóroval SAMMY BLAIS. 5:3! Asistence: Alex Pietrangelo, Brayden Schenn.
    47:24 Klim KOSTIN - 4:3

47:24
    Osmačtyřicátá minuta utkání, Blues se vrací zpět do vedení! KLIM KOSTIN poslal svůj bekhend z těsné blízkosti pod horní tyč. Jeho třetí gól v přípravě, druhý bod v dnešním zápase, 4:3! Asistence: Jaden Schwartz.
    45:17 Riley NASH - 3:3

45:17
    Columbus právě vstřelil branku!
    3:3! Při situaci 2 na 1 překonal Binningtona zprava střelou do pravého horního růžku RILEY NASH. Asistence: Dean Kukan, Adam Clendening.
    37:00 Tyler BOZAK - 3:2

37:00
    Čas 37:00, domácí dnes poprvé vedou! Nahození Bouwmeestera od modré zleva tečoval Kostin, avšak neúspěšně. Z těsné blízkosti potom ale uspěl TYLER BOZAK. 3:2! Asistence: Klim Kostin, Jay Bouwmeester.
    23:07 Alex PIETRANGELO - 2:2

23:07
    Využitá přesilovka Bluesmanů, skóre je tak opět rychle nerozhodné! Při přečíslení, po pasu od Schenna, skóroval zprava ALEX PIETRANGELO. 2:2! Asistence: Brayden Schenn.

22:08
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Adam Clendening – 2 min., faul loktem).
    21:48 Jakob LILJA - 1:2

21:48
    Dvaadvacátá minuta utkání, Modrokabátníci podruhé vedou! Při signalizované výhodě se střelecky prosadil JAKOB LILJA. Jeho druhý gól v utkání! Asistence: Brandon Dubinsky, Zach Werenski.

19:21
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Klim Kostin – 2 min., podrážení).

15:13
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Sonny Milano – 2 min., vysoká hůl).

14:05
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Andreas Borgman – 2 min., držení hole).
    13:29 Jaden SCHWARTZ - 1:1

13:29
    Netrvalo dlouho a Blues srovnávají! Merzlikinse z pravé strany prostřelil JADEN SCHWARTZ. Brankář si sice sáhl na kotouč, zastavit jej však nedokázal. 1:1! Asistence: Andreas Borgman, Brayden Schenn.
    12:29 Jakob LILJA - 0:1

12:29
    Polovina třinácté minuty, Blue Jackets otevírají skóre utkání! Autorem gólu je JAKOB LILJA, na kterého obrana St. Louis tak trochu zapomněla. Asistence: Marko Daňo, Brandon Dubinsky.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Schwartz (Borgman, Schenn), 24. Pietrangelo (Schenn), 37. Bozak (Kostin, Bouwmeester), 48. Kostin (Schwartz), 53. Blais (Pietrangelo, Schenn) – 13. Lilja (Daňo, Dubinsky), 22. Lilja (Dubinsky, Werenski), 46. Nash (Kukan, Clendening)

St. Louis Blues: Binnington (Fitzpatrick) – Bortuzzo, Bouwmeester, Dunn, Parayko, Pietrangelo (C), Borgman – Barbašev, Blais, Bozak, Fabbri, MacEachern, Poganski, Sanford, Schenn, Schwartz (A), Steen (A), Sundqvist, Walker
    Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Vehviläinen) – Jones (A), Clendening, Werenski, Somerby, Gavrikov, Kukan – Wennberg, Nyquist, Lilja, Dubinsky, Nash, Milano, Bjorkstrand, Dalpe, Hännikäinen, MacInnis, Bemstrom, Daňo

Rozhodčí: Corey Syvret, Gord Dwyer – David Brisebois, Libor Suchánek

Diváci: 16 672