Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 22.09.2019, 21:30 • Enterprise Center, St. Louis, MO • Příprava NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný vstup do nového týdne! (00:24:09)

Omluvte prosím chybějící gify u vstřelených gólů Columbusu. Ze zápasu neprobíhal videopřenos, k dispozici bylo pouze audio. Góly St. Louis se nám podařilo najít. Děkujeme za pochopení!

V přípravném utkání mezi Blues a Blue Jackets se z výhry 5:3 radují hokejisté St. Louis. Na jejich úspěchu se podílelo pět různých střelců. Brankář Jordan Binnington předvedl celkem 22 úspěšných zákroků.

Bluesmani tak mají po čtyřech přípravných duelech bilanci 3-1-0, Columbus za stejný počet mačů potom výsledek 2-2-0.

59:07
    Bluesmani vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:05
    Merzlikins na střídačce, Columbus na závěr zkouší hru bez brankáře.

57:26
    Dvě minuty a 34 vteřin do konce třetí třetiny, vhazování po pravici Binningtona.

57:26
    Bekhendem se z mezikruží snažil prosadit Clendening, Binnington ovšem připraven. Je tady poslední reklamní přestávka.

56:13
    Daňo se z pravé strany snažil překvapit Binningtona, ten ale drží pro svůj tým dvougólový náskok.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Schwartz (Borgman, Schenn), 24. Pietrangelo (Schenn), 37. Bozak (Kostin, Bouwmeester), 48. Kostin (Schwartz), 53. Blais (Pietrangelo, Schenn) – 13. Lilja (Daňo, Dubinsky), 22. Lilja (Dubinsky, Werenski), 46. Nash (Kukan, Clendening)

St. Louis Blues: Binnington (Fitzpatrick) – Bortuzzo, Bouwmeester, Dunn, Parayko, Pietrangelo (C), Borgman – Barbašev, Blais, Bozak, Fabbri, MacEachern, Poganski, Sanford, Schenn, Schwartz (A), Steen (A), Sundqvist, Walker
    Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Vehviläinen) – Jones (A), Clendening, Werenski, Somerby, Gavrikov, Kukan – Wennberg, Nyquist, Lilja, Dubinsky, Nash, Milano, Bjorkstrand, Dalpe, Hännikäinen, MacInnis, Bemstrom, Daňo

Rozhodčí: Corey Syvret, Gord Dwyer – David Brisebois, Libor Suchánek

Diváci: 16 672