Litoměřice – Sokolov 5:3 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Chomutov 0:4 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:4 (kon.) | Kadaň – Vsetín 2:7 (kon.)
Ústí n/L – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Slavia – Přerov 3:0 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
AZ Havířov
Pondělí 23.09.2019, 18:00Chance liga • 6. kolo

58:23
    Jestřábi sice dosáhli branky, není ale uznaná: postavení útočícího hráče v brankovišti. Diváci se ani nerozčilují, o vítězi utkání je jasno.

56:34
    Síly na ledě se srovnají. Filip Seman (HAV) dostává dvě minuty. Dvojku za Semana odsedí Cihlář.

55:30
    Nejspíš je hotovo. Berger (PRO) dostává dvouminutový trest.
    53:38 Lukáš ŽIAK - 1:4

53:38
    Havířov právě vstřelil branku!
    A je to už o tři. Neužil zůstal na ledě u pravé tyče, hra se ale rychle přesunula. Fridrich zpoza brány totiž bleskově dokázal nahrát LUKÁŠI ŽIAKOVI, a ten už měl snadnou roli v podobě střely do odkryté brány.
    Asistence: Petr Fridrich, Jaroslav Mrowiec.

46:54
    Nařízené trestné střílení jel Nouza, ale střelou směrem do růžku netrefuje!

46:55
    Berger se dostal do samostatného úniku, byl ale faulovaný!

45:19
    Dvě minuty za podrážení pro Mušky (PRO).
    44:53 Jan MARUNA - 1:3

44:53
    Tlak hostí ale pokračoval a záhy se dočkali branky. JAN MARUNA se u pravé tyčky Prostějova dostal ke střele a i když jeho nápřah nedopadl asi úplně podle představ, puk se dostal po ledě do brány.
    Asistence: Dominik Cihlář, Radek Pořízek.

44:40
    Dva na jednoho, Pořízek poslal nahrávku napříč pásmem na Cihláře. Ten chtěl zvednout puk a překonat Neužila, ovšem jeho lapačka byla příliš rychlá.

40:55
    Na zimní stadion dnes dorazilo 1430 diváků.

38:25
    Bambula měl perfektní šanci, když se po vykombinování sestavy Jestřábů dostal k puku sám před bránou. Poslal ho ale na bránu jen takovým dloubákem a gól z toho tak není.
    36:03 Jozef BALÁŽ - 1:2

36:03
    Tak to byla lahůdka! JOZEF BALÁŽ nevěděl, komu přihrát. A tak to překvapivě zkusil z nultého úhlu. Trefil pěkně, přímo do horního růžku. Stadion poté ztichl: hosté otočili stav zápasu.

34:15
    Na druhé straně Prostějov zastavil útok soupeře faulem. Martin Novotný (PRO) dostává 2+2 minuty.

24:05
    Bambula dostává dvě minuty za sekání.

18:18
    Brančík (PRO) si v souboji v rohu kluziště příliš pomáhal rukama. Jsou z toho dvě minuty za faul na Pořízka.
    13:45 Jan BAMBULA - 1:1

13:45
    Jestřábi zapomněli na chvíli kotouč před hostujícím brankářem. A Havířov šel do přečíslení. Výsledkem byla střela na beton, kterou Neužil poslal do jízdy JANU BAMBULOVI. Ten vzápětí trefuje do horních pater brány.
    Asistence: Filip Seman.
    09:03 Petr CHLÁN - 1:0

09:03
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Stačila chvilka a Jestřábi využívají přesilovku. PETR CHLÁN se dočkal nahrávky a nedal Stezkovi šanci.
    Asistence: Lukáš Krejčík.

08:46
    Další vyloučení: tentokrát si dvě minuty odsedí Dominik Cihlář (HAV).

08:20
    Ti ale z protiútok zahrozili. Prostor si dokázal udělat Veselý, ke kterém se dostal po střele odražený puk. Dostal se ale vzápětí pod tlak, zakončil tak pouze do betonu.

06:07
    Žálčík proskočil mezi bránícími hráči a šel sám na bránu. Netrefil ale levý růžek.

04:07
    Petr Fridrich (HAV) odpyká trest pro družstvo.

01:47
    Václav Meidl (PRO) vyloučen na dvě minuty.

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 10. Chlán (L. Krejčík) – 14. Bambula (F. Seman), 37. Baláž, 45. Maruna (Cihlář, Pořízek), 54. Žiak (Fridrich, Mrowiec)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (D. Dvořák) – Březák, Mrázek, M. Novotný, Muška, Brančík, P. Krejčí, Husa – Berger, Račuk, Žálčík – L. Krejčík, Nouza, Kafka – M. Novák, Chlán, Ouřada – L. Luňák, V. Meidl, T. Jandus.
    AZ Havířov: Stezka (Matoušek) – Chroboček, Kachyňa, Rašner, Mrowiec, Malina, L. Rutar, Nepokoj – Kotala, F. Seman, Bambula – L. Bednář, R. Veselý, Pawliczek – Maruna, Pořízek, Cihlář – Fridrich, Baláž, Žiak.