Plzeň – Chomutov 3:4 (kon.)
konec
HC Škoda Plzeň
3:4 (0:1, 2:2, 1:1)
Piráti Chomutov
Úterý 24.09.2019, 16:00 • LOGSPEED CZ Aréna • turnaj O Pohár DHL • 6. kolo
Partner:
   
  49:25
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Tak pozor, drama je na světě! Domácí se ihned vrhli do útoku a brzy po rychlé kombinaci snížil MAREK PRINCL. Asistence: Sebastián Malát a Michal Houdek.
   
  48:52
  Piráti právě vstřelili branku!
  Hosté vykombinovali pozici na modrou pro JAKUBA ŠTOCHLA, který si ještě náznakem střely položil jednoho z indiánů, popojel směr brána a zakončil o vzdálenější tyč. Asistence: Jakub Veselý a Libor Švec.
   
  33:03
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak to byla i trocha štěstí! MIROSLAV DANI vypálil pár kroků za modrou, puk byl dvakrát tečovaný a skončil přesně u vzdálenější tyče. Asistence: Josef Koláček a Dominik Ferbas.
   
  29:50
  Piráti právě vstřelili branku!
  ADAM POPELKA zůstal sám u pravé tyče, po nepřehledné situaci na brankovišti se k němu odrazil touš a stačilo jej tak pouze poslat do brány. Asistence: Jakub Jaroš a Patrick Pech.
   
  26:25
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Akce ale pokračovala a přesilovku nakonec pár vteřin před jejím vypršení k obratu v utkání využívá VOJTĚCH ŠUHAJ. Asistence: Jan Slanina a Michal Houdek.
   
  23:38
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Domácí rychle zatáhli puk do útočné třetiny, Marek Princl předložil DAVIDU JIŘÍČKOVI, který z první srovnává s Piráty krok. Asistence: Sebastián Malát a Marek Princl.
   
  19:20
  Piráti právě vstřelili branku!
  VÍT SEEMANN vypálil od modré směr brána a klubko hráčů na brankovišti dokonale umístilo puk mimo dosah Micky. Asistence: Jakub Jaroš a Patrick Pech.

  Vojtěch Honzík

  Branky a nahrávky: 24. Jiříček (Malát, Princl), 27. Šuhaj (Slanina, Houdek), 50. Princl (Malát, Houdek) – 20. Seemann (Jaroš, Pech), 30. Popelka (Jaroš, Pech), 34. Dani (Koláček, Ferbas), 49. Štochl (Veselý, Švec)


  HC Škoda Plzeň: Micka (Pícl) – Houdek, Jiříček, Pánek, Kremláček, Kovářík, Malák – Hollar, Adamec, Šuhaj, Říha, Slanina, Přikryl, Čermák, Kolář, Tůma, Malát, Ženíšek, Princl.
  Piráti Chomutov: Běhula (Bajgar) – Petrásek, Seemann, Zeman, Ludvík, Ferbas, Vaněk, Jungvirt, Štochl – Švec, Dani, Popelka, Pech, Benda, Jaroš, Veselý, Koláček, Lobodowski.

  Rozhodčí: Jaroš – Frodl, Hnát.

  Diváci: 61