Motor ČB – Litoměřice 2:6 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:0 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Přerov – Jihlava 1:3 (kon.) | Poruba 2011 – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Kadaň 8:0 (kon.)
Havířov – Třebíč 1:3 (kon.) | Sokolov – Prostějov 3:9 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 25.09.2019, 18:00 • RT TORAX ARENA • Chance liga • 7. kolo

57:04
    Ještě jedna přesilovka pro Porubu. Žůrek dostává dvě minuty za hákování.
    56:28 Jan KÁŇA - 5:1

56:28
    Poruba právě vstřelila branku!
    Domácí celek se nakonec dočkal páté branky! Po rychlé přesilovkého kombinaci dostal přihrávku na pravou stranu JAN KÁŇA, který parádně zakončil střelou na přední tyč! Asistence: Jan Hudeček, Radim Toman.

55:25
    Daniel Špaček se ve vlastním oslabení prosmýkl před branku Poruby, přehodil si puk na forhend, ale nedokázal zakončit kolem betonu brankáře!

55:03
    Přesilovku si zahraje také Poruba. Půček dostává dvě minuty za krosček.

51:17
    Bude se znovu vylučovat. Michal Hlinka se po návratu na led bleskově vrací na trestnou lavici. Dvě minuty za hákování.

50:00
    Jakub Rychlovský se snažil dorážet odražený kotouč, ale jeden z domácích obránců jej na poslední chvíli rozhodil!

49:04
    Benátky si zahrají přesilovou hru. Michal Hlinka dostává dvě minuty za nesportovní chování.

47:25
    Toman sice dopravil kotouč do sítě, ale rozhodčí se šli poradit s brankovým rozhodčím, od kterého zjistili, že domácí hráč dosáhl branky kopnutím!
    39:41 Tomáš GŘEŠ - 4:1

39:41
    Poruba využívá přesilovou hru a v závěru druhé části odskakuje na rozdíl tří branek! TOMÁŠ GŘEŠ skvěle clonil před brankou Benátek a jemnou tečí překonal bezmocného Hrstku! Asistence: Patrik Husák, Marek Sikora.

38:54
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Žůrek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

36:09
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Rychlovský – 2 min., sekání).

36:03
    Radek Duda našel parádní přihrávkou spoluhráče na levém kruhy, který pohotově zakončil, ale Foltán vytáhl skvělý zákrok!

35:01
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Filip Dundáček – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jan Hudeček – 2 min., podrážení).

33:48
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Jáchym – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Najman – 2 min., hrubost).
    33:28 Marek SIKORA - 3:1

33:28
    Domácí celek navyšuje své vedení na rozdíl dvou branek! Patrik Husák našel fantastickou přihrávkou na modrou čáru rozjetého MARKA SIKORU, který našel mezeru mezi betony hostujícího brankáře! Asistence: Vladimír Svačina, Patrik Husák.
    33:11 Jan DLUHOŠ - 2:1

33:11
    Poruba si bere zpět ztracené vedení! Brankář Hrstka vůbec nemusel zasahovat, ale vyrazil před sebe puk letící mimo branku a důrazný JAN DLUHOŠ dopravil puk do sítě! Asistence: Jan Káňa, Dominik Rudl.

32:20
    Klapka zahodil obrovskou šanci Benátek! Na hostujícího hráče zcela zapomněla domácí obrana, jenže Klapka z těsné blízkosti nepřekonal Foltána!

22:30
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Vojtěch Jiruš – 2 min., hákování).
    22:20 Ondřej BUCHTELA - 1:1

22:20
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Je vyrovnáno! Benátky dotahují krok jako blesk z čistého nebe! ONDŘEJ BUCHTELA vystřelil od modré čáry a jeho nahození se zastavilo až v brance! Asistence: Daniel Špaček.

18:50
    Benátky si v závěru první třetiny zahrají přesilovku. Patrik Husák dostává dvě minuty za podrážení.
    15:52 Patrik HUSÁK - 1:0

15:52
    Poruba se dostává do vedení! Vladimír Svačina projel s pukem do útočného pásma, přihrál spoluhráči před brankou, který ještě zadovkou vybídl PATRIKA HUSÁKA a ten s přehledem otevřel skóru! Asistence: Michal Hlinka, Vladimír Svačina.

12:37
    Další vyloučení! Dvě minuty za hákování tentokrát dostává Jan Dluhoš.

07:49
    Radek Duda si zopakuje své vyloučení. Benátky jdou znovu do čtyř.

05:43
    Vylučuje se také na domácí straně. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Michal Hlinka.

05:29
    Obrovská šance Poruby! Po nahození od modré čáry se kotouč povaloval před brankou. Hned dva hráči se jej snažili dotlačit za Hrstku, ale obránci stačili zasáhnout!

05:06
    Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje Poruba. Radek Duda dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 16. Husák (M. Hlinka, Svačina), 34. Dluhoš (J. Káňa, Rudl), 34. Sikora (Svačina, Husák), 40. Gřeš (Husák, Sikora), 57. J. Káňa (Hudeček, Toman) – 23. Buchtela (D. Špaček)

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Husák, Slavík, Urbanec (A), Dluhoš, Pastor, Dundáček, Rudl – Sikora (C), M. Hlinka, Svačina – Obdržálek, T. Jáchym, Kanko – Toman, Hudeček, Gřeš – J. Káňa (A), Ďurač, Špaček.
    HC Benátky nad Jizerou: Hrstka (Čajan) – Kunst (A), Buchtela, Žůrek, Aubrecht, Hampl, Niko, Kovář – D. Špaček (C), Najman, Rychlovský (A) – R. Duda, Chrtek, Klapka – Wiencek, A. Dlouhý, Jiruš – Šeliga, Šafařovský, Půček.

Rozhodčí: Fiala, Veselý – Gančarčík, Kráľ