Přerov – Vsetín 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 2:3 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Slavia 2:4 (kon.)
Vítkovice – Zlín 6:4 (kon.) | Sparta – Kladno 4:6 (kon.) | Třinec – Poruba 7:0 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Technika Brno 9:3 (kon.) | Kometa Brno – HK MD Šumperk 11:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 1:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 6:4 (kon.) | Tábor – Mountfield HK 2:8 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Po pravé straně kluziště ujel DOMINIK SOUKUP, který střelou mezi betony posílá Škodovku do tříbrankového vedení. Asistence: David Špaček, Jan Hodinář.

36:13
    Do úniku se dostal MAREK SOUKUP, brankář Karlových Varů špatně přečetl jeho úmysl a Soukup skóroval do prázdné brány. Asistence: Tomáš Václavík.

30:36
    V signalizovaném vyloučení zavezla Škodovka puk do útočné třetiny. Ke střele se v pravém kruhu dostal MATĚJ KORČÁK, který posílá Plzeň do jednobrankového vedení. Asistence: Jan Hodinář, Jakub Šiler.

09:06
    A máme vyrovnáno. Škodovka se usadila v domácí třetině a ke střele se dostal PETR HAUSER a dělovkou od kruhu překonal Kubáta. Asistence: Dominik Soukup, Matěj Houdek.

08:29
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie otevírá skóre zápasu. Z mezikruží z otočky ukázal svůj střelecký um ROBERT ŠLECHTA. Asistence: Jan Botoš.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 9. Šlechta (Botoš) – 10. Hauser (Soukup, Houdek), 31. Korčák (Hodinář, Šiler), 37. Soukup (Václavík), 43. Soukup (Špaček, Hodinář)

HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Maleček) – Bulka, Dorot, Vogel, Hohl (A), Prošek, Houdek P. (C) – Šlechta, Šmajda, Rymon, Remeš, Kupčo, Botoš, Černý, Matas, Sapoušek, März
    HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Špaček (A), Jánský, Houdek M., Kanta, Páník – Marcel (C), Soukup D. (A), Hauser, Holý, Šiler, Korčák, Václavík, Soukup M., Dáňa, Steinbrücker, Matoušek, Kreuzman

Rozhodčí: Petružálek – Goltsch, Sýkora