Litvínov – Liberec 4:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 4:3 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:3 (kon.)
Zlín – Kladno 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 4:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 3:1 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
Rytíři Kladno
Pátek 27.09.2019, 16:00turnaj O Pohár DHL • 7. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:18:58)

Střely na branku 27:35
    Zásahy brankářů 32:23
    Trestné minuty 12:8

Je dobojováno! Salzburg nakonec uhlídal těsný náskok a může se radovat z vítězství. Rytíři dostali dvě minuty před koncem možnost přesilové hry a nevyužili příležitosti hrát v šesti proti čtyřem, Novotný totiž zůstal na střídačce. Viděli jsme vyrovnané utkání, ve kterém měl rakouský celek nakonec o gól navrch.

59:27
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Zich – 2 min., sekání).

59:27
    Tak teď už to budou mít hosté nesmírně složité, protože se bude vylučovat na jejich straně, navíc se bude vhazovat před Novotným.

59:05
    Rozeběhla se poslední minuta třetí třetiny, brankář Novotný se připomíná střídačce, zatím však nedostal pokyn.

58:39
    Několik nepřesných přihrávek z hostujících holí, Kladno se samo dostalo z útočného pásma až do střední třetiny.

58:11
    Zatím nikoliv, Novotný zůstává v brance a Kladno hraje klasickou přesilovku. Quapp musel přerušit hru!

57:56
    Kladno bude hrát přesilovou hru, a tak si hosté vyžádali čas na poradu! Uvidíme, zda Novotný zůstane na střídačce.

57:56
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Jakub Borzecki – 2 min., podrážení).

57:19
    Hosté se marně dožadovali odpískání nedovoleného zákroku pro soupeře. Hra pokračuje, oba celky střídají.

56:34
    Rytíři se nemohou dostat z obranného pásma. Salzburg drží kotouč a snaží se posbírat cenné vteřinky do závěru utkání.

55:40
    Oba týmy v plném počtu.

55:01
    Do konce třetí třetiny zbývá necelých pět minut, u puku jsou stále hráči rakouského celku, kteří kombinují před Novotným.

54:15
    Na ledě je hodně prostoru, hraje se ve čtyřech na obou stranách, což jak se zdá, vyhovuje především domácím hokejistům.

53:40
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Oskar Maier – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ondřej Volráb – 2 min., hrubost).

53:06
    Kotouč se dostal mimo hrací plochu, hlavní rozhodčí přerušila hru. Následovat bude vhazování ve středním pásmu.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 4. Obu (Lutz, Cimmerman), 12. Maier (Müller, Schwaiger), 31. Borzecki (Müller, Schwaiger), 38. Pronin (Cimmerman, Maier) – 14. Sachr (Ticháček, Šimek), 16. Bláha (Zich, Zíka), 44. Rendla (Funk, Urban)

EC Red Bull Salzburg: Quapp (Kolarz) – Obu, Schwaiger, Menner, Szuber, Reich, Hadamczik – Cimmerman, Hänelt, Eham, Lutz, Maier, Leonhardt, Hangelmüller, Borzecki, Pronin, Bjerrum, Müller
    Rytíři Kladno: Novotný (Burda) – Zich, Staněk, Šmatlák, Zíka, Funk, Ticháček, Volráb – Klíma, Šimek, Kraus, Hašek, Sachr, Filip, Sojka, Urban, Rendla, Ladman, Bláha

Rozhodčí: Kainbergerová – Wimmler, Seewald