Litvínov – Liberec 4:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 4:3 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:3 (kon.)
Zlín – Kladno 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 4:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 27.09.2019, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • turnaj O Pohár DHL • 7. kolo

Po skvělém závěru, který ovládl domácí tým a hlavně domácí gólman se Dukla Jihlava může radovat za tři body! Na 1:1 srovnával v 50. minutě Brož a rozhodující branku přidal v 52. minutě Miroslav Juda.

Příjemný zbytek večera. (20:07:39)

59:01
    Skvělý zákrok Chaloupka, který lapačkou chytl tvrdou ránu z modré čáry!

59:00
    Oddechový čas pro hosty.

58:51
    Hosté to zkouší se šesti hráči na ledě!

57:55
    Chaloupek je nyní ostřelován ze všech stran.

56:45
    Skvělým zákrokem drží domácí ve vedení Ondřej Chaloupek!

55:52
    Domácí se dostávají do útočného pásma.

54:09
    Hosty druhá inkasovaná branka velmi srazila a nedokáží se dostat do šance ani v přesilové hře.

52:54
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Smolko – 2 min., sekání).

51:50
    Dukla právě vstřelila branku!
    Výborně sehraná akce v útočném pásmu. U levého mantinelu si vyměnil Pětník s Trávníkem kotouč, Trávník ho jen posunul na modrou čáru, kde už byl připraven MIROSLAV JUDA a střelou k pravé tyči zvyšuje na 2:1! Asistence: Trávník, Pětník

50:32
    Chaloupek skvělým zákrokem drží nerozhodný stav utkání!

49:19
    Fantasticky to teď sehráli domácí. Přihrávka od Jakuba Černohorského prošla až na VÍTĚZSLAVA BROŽE, který se střelou z pravého kruhu trefil na zadní tyčku a srovnává stav utkání na 1:1! Asistence: Černohorský

48:47
    Zakázané uvolnění přesune hru před Pícla.

47:48
    Chaloupek nyní odolává řadě střel z plzeňských holí.

46:48
    V přečíslení 3 na 2 pálí Kopic, ale Chaloupek pozorně vyráží do pravého rohu.

45:11
    Domácí zakládají útok od vlastní branky.

44:58
    Zakázané uvolnění přesouvá hru před branku Chaloupka.

44:12
    Trávník nahodil kotouč do útočného pásma a domácí míří ke střídačce.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 50. Brož (Černohorský), 52. Juda (Trávník, Pětník) – 9. Malát (Kremláček, Princl)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Maláč) – Rašín, Černohorský, Nikolič, Trávník, Piskač, Smolko – Pětník, Juda, Brož – Doležal, Čermák, Chlubna – Grauer, Krajíček, Kardoš – Křišta, Gergel, Vyvial. Trenér: Viktor Ujčík
    HC Škoda Plzeň: Pícl (Micka) – Kremláček, Jiříček, Malák, Staněk, Pánek, Kovářík – Kolář, Čermák, Princl – Malát, Šuhaj, Adamec – Tůma, Ženíšek, Slanina – Kuchárik, Kopic, Hollar. Trenér: Petr Vojan

Rozhodčí: Úlehla – Polák, Bohuněk