Česká Lípa – Vítkovice 7:8 (po pr.) | Ostrava – Královské Vinohrady 4:5 (po pr.) | Bohemians – Otrokovice 8:6 (kon.)
Hattrick Brno – Sparta 3:5 (kon.) | Pardubice – Chodov 2:8 (kon.) | Liberec – Black Angels 8:7 (po pr.)

FBC ČPP OSTRAVA – Tomáš Sovják
    TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY – Lukáš Gregor (19:07:26)

V dnešním zápase jsme viděli bojovný výkon obou celků. První třetina byla velice opatrná, ale ve druhé se to už rozjelo. Ve třetí třetině dominovala Ostrava, ale se smůlou nedovedla zápas do vítězného konce. V prodloužení lepším týmem byly Vinohrady a díky trefě Petra Hartmanna vyhráli dnešní zápas.

64:05 Petr HARTMAN - 4:5

64:05
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    PETR HARTMANN střílí gól do odkryté brány a ukončuje dnešní zápas.

63:33
    Gregor nedokázal projít přes Lipového, míč v držení domácích.

63:03
    Sládkova střela byla ztečována za mantinel.

62:31
    Oddechový čas pro domácí.

62:09
    Na míčku Vinohrady, které se snaží najít skulinku v obranném trojbloku Ostravy.

60:38
    Gregor střílí tyč!

60:01
    Buly vyhrávají hosté.

60:01

Ve třetí třetině byla úspěšnějším týmem Ostrava, ale pro jejich smůlu Lukáš Gregor přesnou střelou 29 sekund do konce utkání vyrovnal, tudíž uvidíme prodloužení.

60:00
    59:31 Lukáš GREGOR - 4:4

59:31
    Nechytatelnou střelu vyslal LUKÁŠ GREGOR a vyrovnává dnešní utkání.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:24
    Stuchlík odpaluje střelu Sládka, která mířila do prázdné brány.

57:40
    Hosté odvolávají gólmana.

Vojtěch Adamek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 40. Sládek, 46. J. Bauer (Sládek), 52. Stejskal (Sovják), 58. Sovják (Klimscha) – 17. Bína, 26. Gregor (Svoboda), 54. O. Stuchlík (Svoboda), 60. Gregor (Skřivánek), 65. Hartman

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Binder) – Kubíček, Lipový, Jiří Šebesta, Moravčík, Posselt, J. Bauer, Homola – Sovják, Klímek, Klimscha – Stejskal, Šindler, Sládek – Eichner, Daniš, Dohnal – Zapletal, Juhaňák.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Buchta (Mazák) – Vnuk, Kachnič, Lanc, Richtr, Hanák, O. Stuchlík, Máca – Zelený, Linhart, Bína – Hartman, Gregor, Skřivánek – Hájek, J. Záň, Z. Stuchlík – Svoboda.

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč