Mladá Boleslav – Litvínov 5:1 (kon.) | K. Vary – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Pardubice 4:3 (kon.)
Olomouc – Plzeň 0:4 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:3 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Šenkeřík bravurně nabil před bránu obsazenému ONDŘEJI BERÁNKOVI, který přesto, že bylo omezený v pohybu, dokázal kotouč zasunout za přemisťujícího Machovského. Asistence: Petr Šenkeřík.

53:51
    Mikúšův pokus skončil v připravené náruči sparťanského brankáře.

47:32
    Martin Kohout (KVA) opouští svůj tým na dvě minuty, provinil se podrážením.

47:14
    O další pokus se zasloužil Knotek, jehož střelu sparťanský gólman vyrazil před sebe znovu na hůl Tomáše Knotka, ani na druhý pokus se neprosadil.

40:26
    Na konci přesilové hry se z levého kruhu téměř prosadil Rachůnek, Machovský mezírku vytěsni ramenem.
    39:03 Lukáš ROUSEK - 1:5

39:03
    Sparta právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelná smůla pro Energii. Bednář zastavil kotouč po střele LUKÁŠE ROUSKA, ovšem puk karlovarskému brankáři vypadl. Dávid Gríger se jej snažil zastavit, jelikož kotouč mířil do branky, ale tím ho srazil do vlastní brány. Bez asistence.

38:25
    Košťálek (SPA) poslal nedovoleně k zemi Václava Skuhravého a od sudích si vysloužil dvě minuty na trestné lavici.
    34:46 Michal ŘEPÍK - 1:4

34:46
    Od vlastní střídačky propálil Bednáře MICHAL ŘEPÍK a Sparta využívá druhou přesilovou hru. Asistence: Petr Kalina, Vladimír Růžička.

33:30
    Po komerční přestávce usedá na trestnou lavici Michal Plutnar (KVA).
    32:59 Jan KOŠŤÁLEK - 1:3

32:59
    Hosté využívají přesilovou hru. Z vrcholu kruhu se ránou z první trefuje JAN KOŠŤÁLEK a posílá Spartu do dvoubrankového vedení. Asistence: Jerémie Blain a Miroslav Forman.

32:21
    Ouellet-Blain pálil od modré čáry, Bednář zasáhl lapačkou, kotouč mu ale vypadl z rukavice, o dorážku se pokoušel Forman, Kohout ale získal puk a poslal jej do bezpečné vzdálenosti.

31:59
    Vysokou holí se provinil Václav Skuhravý (KVA), který za prohřešek míří na lavici hříchů zpytovat svědomí.

26:03
    Energie zbombardovala Machovského. Pálila celá třetí lajna, ale na brankáře Sparty nikdo nevyzrál.
    25:06 Petr KALINA - 1:2

25:06
    Karlovarští nechali příliš snadno hosty zajet do své třetiny. U mezikruží zastavil kotouč PETR KALINA a trefil pravý horní roh Bednářovy branky. Asistence: Matůš Sukeľ a Jan Buchtele.

23:34
    Fanoušci za hostující brankou se již radovali, mysleli si, že puk překročil brankovou čáru. Kotouč se tam snažil propasírovat Jakub Flek.

21:50
    Rousek nabil před bránu na Buchteleho, který se vší silou snažil protlačil puk za Bednáře.

21:30
    Střelou z mezikruží se marně pokoušel prosadil Michnáč.

18:40
    Šenkeřík pálil od modré, před brankou se pokoušel dorazil puk do Martin Kohout, o milimetry rána minula svatyni Sparty.

18:16
    Mikúš se dostal ke střele u kruhu, rána šla vysoko nad brankoviště hostů.

17:00
    Sudí už chtěli vylučovat Tomáše Rachůnka za sekání, když v tu přišel Ďaloga, který přiznal, že faulovaný vůbec nebyl! Krasné gesto fair-play!

16:02
    S krvavým šrámem v obličeji odjíždí Martin Dočekal a mizí v útrobách KV Areny, zamířil rovnou do kabiny.
    14:07 Matěj STŘÍTESKÝ - 1:1

14:07
    Přesnou přihrávku od Fleka získal MATĚJ STŘÍTESKÝ, který z mezikruží propálil všechno, včetně Machovského. Asistence: Jakub Flek, Tomáš Rachůnek.

13:15
    Hostující přidali po vstřeleném gólu na aktivitě. Přerušuje je komerční přestávka.
    12:05 Lukáš PECH - 0:1

12:05
    Sparťané předvedli krásnou souhru. Spěchající Forman nabil na přijíždějícího Řepíka, ovšem na konci celé akce stojí LUKÁŠ PECH, který dostal přihrávku přímo před bránu a trefil se do horního rohu Bednářovy brány. Asistence: Michal Řepík, Miroslav Forman.

10:46
    Opět šance Sparty. Pokus Buchteleho si Bednář ukryl do svých betonů.

10:35
    Od modré čáry poslal dělovou ránu Stříteský, Machovský ránu schoval pod svá křídla.

09:11
    Miroslav Forman dostal výtečně nabito přímo před bránu, Bednář již ležel na ledě, díky předchozímu zákroku, Formanovi se ale nepodařilo zvednout kotouč nad beton bezmocného karlovarského gólmana.

06:37
    Za podrážení Martina Rohana si Matůš Sukel' vysloužil dvě minuty odpočinku na trestné lavici.

03:36
    Bednář předvedl své betony v akci proti dělovce z Růžičkovy hole.

03:15
    Na druhé straně si velkou šanci vybojoval Dávid Gríger, ale Machovský byl přesný jako švýcarské hodinky.

02:31
    Černoch si převzal puk ve střední třetině, předjel karlovarskou obranu, ale na karlovarského brankáře nevyzrál.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 15. Stříteský (Flek, T. Rachůnek), 55. O. Beránek (Šenkeřík) – 13. Pech (Řepík, Forman), 26. Kalina (Sukeľ, Buchtele), 33. Košťálek (Blain, Forman), 35. Řepík (Kalina, V. Růžička), 40. Rousek

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, O. Beránek, Raška I – Michnáč, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Sparta Praha: Machovský (J. Sedláček) – Košťálek, Polášek (A), Kalina, Blain, Ďaloga, T. Pavelka, Tomáš Dvořák – Forman, Pech (A), Řepík (C) – Smejkal, V. Růžička, Říčka – Rousek, Sukeľ, Buchtele – Dočekal, Černoch, Kudrna.

Rozhodčí: Pražák, Kika – Frodl, Jelínek