Třemošná – Plzeň 2:6 (kon.) | Zlín – HK MD Šumperk 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Slavia 0:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 3:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:9 (kon.) | Hvězda Praha – Kladno 3:6 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 3:0 (kon.) | Třinec – Přerov 3:2 (kon.) | K. Vary – Kobra 7:1 (kon.)
Poruba – Vsetín 3:2 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 0:4 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 0:10 (kon.)

57:42
    Boris Žabka byl s pukem před odkrytou bránou, jenže minul.

51:05
    Oddechový čas pro hosty.

51:05
    České Budějovice budou hrát 29 sekund pět na tři. Za krosček byl na dvě minuty vyloučen David Moravec (MBL).

49:34
    Neuběhlo dlouho a znovu se vylučuje. Za nedovolené bránění dostal menší trest Oskar Haas (MBL).

46:57
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí se při hře čtyři na čtyři dostávají opět do vedení. Během skrumáže před bránou sklepl puk mezi tři tyče TOMÁŠ RAJGL. Asistence: Oskar Haas.

45:08
    Po delší době se znovu vylučuje. Dvě minuty na trestné lavici by měli strávit současně Gabriel Szturc (MBL) za hrubost a Matouš Hail (CEM) za nedovolené bránění.

36:49
    Boleslavští zmatkovitě přihráli puk přímo na hokejku Petra Lukeše. Na něm bylo znát, že něco takového neočekával a s rychle nastalou situací si neporadil nejlépe, k zakončení totiž nedošlo.

36:01
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté se radují z rychlého průniku a vyrovnávají v signalizované výhodě. Na 1:1 vyrovnal FILIP PETRÁSEK. Asistence: Matyáš Fousek.

33:22
    Za nedovolené bránění dostal menší trest Boris Žabka (MBL).

29:17
    Za nedovolené bránění musí na trestnou lavici Matouš Hail (CEM).

25:58
    Polák vybídl k zakončení Haase, jenže ten u pravé tyče netrefil odkrytou branku.

19:31
    Současné vyloučení. Proti němu rázně protestují českobudějovičtí trenéři, ty musel až píšťalkou umravnit hlavní rozhodčí a následně jim vše u střídačky vysvětluje. Za hrubost byli současně potrestáni Oskar Haas (MBL) a Alois Dubský (CEM).

17:09
    Obrovskou šanci měl David Kredl. Po přihrávce z pravé strany mohl zakončovat u levé tyče, jenže brankář se nakonec stihl přemístit.

08:48
    Využitá přesilovka. Bruslaři si vytvořili velký tlak před bránou a ze skrumáže sklepl puk do horní části branky OSKAR HAAS. Asistence: Jindřich Plíšek, Karel Křepelka.

08:06
    Je tu první vyloučení zápasu. Tomáš Březina (CEM) si odpyká dvě minuty za faul kolenem.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 9. Haas (Plíšek, Křepelka), 47. Rajgl (Haas) – 37. Petrásek (Fousek)

BK Mladá Boleslav: Král (Šatný) – T. Moravec, Křepelka, Jasečko, Rajgl, Hrouda, Žabka, D. Moravec – Sluka, Kredl, Peca, Pavlík, Půček, Polák, Hruška, Szturc, Haas, Strnádek, Plíšek (C)
    HC Motor České Budějovice: Lidák (Šebo) – Fousek (A), Dohnal, Hail, Placek, Hromada, Dvořák – Lukeš (C), Dub, Marhoun, Kašpar, Petrásek, Kantor, Březina, Pitel, Kalčík, Kundrát, Vavřík, Dubský

Rozhodčí: Müller – Tasch, Axman