Kobra – Chrudim 3:2 (po pr.) | Žďár n/S – Písek 1:6 (kon.) | Havířov – Šumperk 6:0 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Havlíčkův Brod 6:5 (po pr.) | Litomyšl – Warriors Brno 4:1 (kon.) | Přerov – Poruba 10:1 (kon.)
HC Kobra Praha
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)
HC Chrudim
Neděle 06.10.2019, 12:15 • Zimní stadion Kobra, Praha 4 (Braník) • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

63:16
    Kobra právě vstřelila branku!
    Je hotovo, Kobra v prodloužení dokonává parádní obrat a připisuje si do tabulky dva body! Vítěznou trefu zařídil obránce JAN SKALÍK – 3:2! Asistence: Mansúr Káninský.

50:54
    Máme vyrovnáno, v polovině třetí části tak začínáme zase od začátku! Za Dosoudila kotouč uklidil ROBIN MÍŠEK, který si tak zadělal na hattrick – 2:2! Asistence: Jan Výrut.

29:02
    Braničtí snižují, na Kobře je to jen o jednu branku! Pod první domácí trefu v zápase se podepisuje ROBIN MÍŠEK – 2:1! Asistence: Michal Sup.

15:19
    Chrudim právě vstřelila branku!
    A už je to o dvě branky, za Východočechy se v přesilovce v šestnácté minutě prosazuje obránce DOMINIK PEJZL – 0:2! Asistence: Adam Prýl.

04:00
    Hosté početní výhodu přetavují v branku, a v úvodu duelu tak jdou do vedení jako první! Kotouč za Ondríka poslal LUKÁŠ HEBEK. Asistence: Adam Prýl, Dominik Pejzl.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 30. Míšek (Sup), 51. Míšek (Výrut), 64. Skalík (Káninský) – 4. Hebek (Prýl, Pejzl), 16. Pejzl (Prýl)

HC Kobra Praha: Ondrík (Dusil) – Skalík, Skorčík, Vandirek, Suda, Ženíšek, Stejskal, Cichoň – Stupka, Výrut, De Sousa, Míšek, Mucha (A), Ksandr, Sup, Šálek (C), Škutina, Káninský, Černý.
    HC Chrudim: Dosoudil (Matoušek) – Prýl, Obr, Kubíček, Kmoníček, Pejzl, Votava, Heligr, Hybeš – Cimburek, Langr (C), Formánek (A), Hrdlička, Felcman, Pavlík, Hledík, Hebek (A).

Rozhodčí: Šmika – Svobodová, Nekvapil.