Chomutov – Litoměřice 2:1 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 3:5 (kon.) | Třebíč – Kadaň 5:3 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 4:3 (3:2 po s.n.) | Havířov – Slavia 1:0 (kon.)
Sokolov – Benátky n/J 3:4 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 5:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 07.10.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 11. kolo

59:43
    Slováček nyní našel v brankovišti Procházku, ten však nedokázal procpat kotouč za pozorného Strmeně!

58:59
    Vsetín jde do akce v šesti hráčích!

58:17
    Christov nyní kombinoval s Holcem, ten pálil z voleje a jen těsně minul růžek Gábovy svatyně!

53:26
    Dnešní utkání sleduje 2910 diváků.

52:42
    Dudášovou střelu tečoval Hořanský a kotouč zamířil těsně mimo tyč českobudějovické branky!

49:46
    Naděje Vsetína nyní komplikuje další vyloučení, konkrétně Vojtěcha Šilhavého jenž se provinil sekáním. Motor si tak po dobu jedné minuty a dvanácti vteřin zahraje v pěti proti třem.
    49:05 Zdeněk DOLEŽAL - 3:5

49:05
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Motor opět odskakuje Valachům do dvoubrankového náskoku! Kotouč dostal na levý kruh ZDENĚK DOLEŽAL a přesnou střelou skrz bránící skrumáž hráčů využívá přesilovou hru Motoru. Asistence: Pavel Pýcha, Karel Plášil.

48:58
    Trend ve vylučování pokračuje a nekončí. Tentokrát se proti pravidlům provinili Martin Dudáš a míří na lavici hanby za podrážení.

48:23
    Nyní byl ovšem ke skórování blízko Motor! Přihrávku od Přikryla obdržel před Gábou Doležal, ale nedokázal přesně zamířit! Vsetínský brankář drží naděje domácích!
    47:53 Branislav REHUŠ - 3:4

47:53
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši snižují na rozdíl jediné branky! Slováčkovo nahození dokázal za Strmeně procedit BRANISLAV REHUŠ a na Lapači to znovu žije! Asistence: Ondřej Slováček, Vít Jonák.

47:33
    Ale vylučovat se bude znovu a tentokrát na trestnou lavici znovu míří hráč Motoru. Při bránění Procházky si nedovoleným zákrokem pomohl René Vydarený.

47:10
    Vsetínská přesilovka je u konce, protože hákováním se provinil Antonín Pechanec. Po vypršení třiačtyřiceti vteřin si početní výhodu zahraje Motor.

46:22
    Vsetín doprovází v zakončení velká smůla! Nyní se nadvakrát snažil dostat kotouč za Strmeňova záda Rehuš, ale českobudějovický brankář nyní dvěma po sobě jdoucími zákroky významně podržel svůj tým!

45:53
    A rozhodčí vylučuje znovu. Na trestnou lavici míří hráč Motoru Niklas Pavel na dvě minuty za podrážení.

44:16
    Vzájemné vyloučení. Za Vsetín míří na lavici hanby Martin Dudáš – dvě minuty sekání. Za Motor si odpočine Vít Christov, jenž se dopustil stejného prohřešku proti pravidlům.
    43:39 Václav KARABÁČEK - 2:4

43:39
    Motor ovšem po ojedinělé akci znovu odskakuje na rozdíl dvou branek! Po vhazování se puk dostal na hůl Endála, jehož nahození dokázal za Gábova záda usměrnit VÁCLAV KARABÁČEK. Asistence: Lukáš Endál, Pavel Pýcha.

43:20
    Motor už je kompletní, ale Vsetín buší na vyrovnání, nyní kotouč poskakoval na brankové čáře, ale ke štěstí Motoru se svezl mimo brankovou konstrukci!

42:52
    Kucharczyk nyní předložil kotouč Tůmovi, ten už měl před sebou jen brankáře Strmeně, ale nedokázal jej prostřelit!
    41:59 Lukáš VOLF - 2:3

41:59
    Vsetín využívá přesilovou hru a dostává se na kontakt! Valaši manévrovali v útočném pásmu a kotouč se dostal do předbrankového prostoru, kde předvedl dostatečný důraz LUKÁŠ VOLF a nadvakrát překonal Strmeně. Asistence: Martin Procházka, Ondřej Slováček.

41:38
    Vsetínskou kombinaci nyní zakončoval Procházka a trefil tyč!

40:58
    Tak a tohle bude nejspíš rozhodující okamžik dnešního utkání, na trestnou lavici totiž odjíždí další hráč Motoru konkrétně Martin Beránek za sekání.

40:51
    Motor se bude muset znovu bránit početní výhodě domácích, na trestnou lavici odjíždí Zdeněk Doležal na dvě minuty za vysokou hůl.

40:12
    Pechanec mohl hned na startu třetí třetiny vsítit kontaktní branku, snažil se využít chyby v obraně Motoru a postupoval osamocen na Strmeně, nedokázal však zakončit přesně a branku z vyložené pozice minul!

Ve Vsetíně bude momentálně pauza. Oba celky se odebírají do šaten, zbylých dvaačtyřicet vteřin ze druhé třetiny se odehraje po řádné přestávce.

38:12
    Pechanec nyní obdržel přihrávku na levý kruh, kde měl dostatek času zamířit. Zkoušel to mezi betony, ale Strmeň úmysl vsetínského útočníka včas vystihl.

37:40
    Valaši těží z aktivity přesilovou hru, dvě minuty za nedovolené bránění nafasoval Karel Plášil.

37:40
    Krásná akce v podání Vsetína, Kucharczyk poslal kotouč do mezikruží Volfovi, ten hru přenesl Slováčkovi a tomu se podařilo najít Karafiáta, jenž mohl zakončovat do prázdné branky, ale nedokázal kotouč ideálně trefit.

35:24
    Střela Pýchy byla přizvednuta a orazítkovala spojnici vsetínské branky!

35:09
    Krušné chvíle pro Vsetín! Další dvouminutový trest za sekání fasuje Martin Dudáš, Valaši se tak po dobu jedné minuty a čtyřatřiceti vteřin budou bránit ve třech proti pěti.

34:43
    Přesilová hra pro Motor, podruhé dnes na trestnou lavici míří Ondřej Holomek na dvě minuty za sekání.
    32:01 Martin PROCHÁZKA - 1:3

32:01
    MARTIN PROCHÁZKA se rozjel vstříc Strmeňovi a povedenou kličkou do forhendu dává Vsetínu naději! Bez asistenci.

32:01
    Procházka nyní postupoval osamocen na Strmeně, byl však faulován a rozhodčí nařizuje trestné střílení!

31:48
    Nyní měl čtvrtou branku Motoru na holi Christov, Gába však dokázal na poslední chvíli změnit směr puku špičkou své lapačky!

24:52
    Vsetínská marnost nebere konce, nyní se v tutové příležitost octl Slováček, ale jeho bombu z voleje dokázal Strmeň znovu zneškodnit a odolal i pokusům Valachů o dorážku.
    23:09 Pavel PÝCHA - 0:3

23:09
    Motor odskakuje do tříbrankového trháku! Kotouč vedl po levém křídle PAVEL PÝCHA a dokázal najít skulinku ve výstroji brankáře Gáby. Asistence: Miroslav Holec, Matouš Venkrbec.

18:42
    Vsetín získává před koncem první třetiny možnost početní výhody, na trestnou lavici putuje Jakub Suchánek za napadení.

18:26
    Tůma nyní vyzval ke skórování Hořanského, ten okamžitě pálil, ale ke zklamání celého Lapače trefil pouze tyčku!

17:12
    Nyní jsem to ovšem zakřikl, protože Doktorovi se ve spolupráci s Vítkem podařilo rozhodit obranu Motoru a druhý jmenovaný minul odkrytou branku hostů!

09:54
    Komplikace pro Vsetín, menší trest za hákování nafasoval Ondřej Holomek.
    09:37 Vít CHRISTOV - 0:2

09:37
    Motor odskakuje do dvoubrankového vedení! Pohledná kombinace hostů začala u Holce, jenž dokázal udržet kotouč u mantinelu a poslal jej Plášilovi, ten pak výborně obešel bránícího hráče Vsetína a předložil kotouč do mezikruží VÍTU CHRISTOVOVI, ten pohotovou střelou z voleje trefil růžek ve vsetínské brance. Asistence: Karel Plášil, Miroslav Holec.
    06:16 Miroslav HOLEC - 0:1

06:16
    Jihočeši otevírají skóre zápasu! Vsetínská obrana nyní byla dezorientována a brankář Gába nebyl v ideálním postavení. Toho dokonale využil MIROSLAV HOLEC, když střelou z hranice levého kruhu prostřelil vsetínského brankáře mezi betony. Asistence: René Vydarený.

01:16
    Jeřábkovo nahození tečoval Kucharczyk a kotouč se svezl těsně mimo českobudějovické branky!

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 33. Procházka, 42. L. Volf (Procházka, Slováček), 48. Rehuš (Slováček, Jonák) – 7. Holec (Vydarený), 10. Christov (Plášil, Holec), 24. Pýcha (Holec, Venkrbec), 44. Karabáček (Endál, Pýcha), 50. Z. Doležal (Pýcha, Plášil)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Hryciow, Slováček (A), Ondračka, Dudáš, J. Drtina, Jeřábek, Holomek – Karafiát, Rehuš, Jonák (C) – Hořanský, Pechanec, D. Tůma – L. Volf, Kucharczyk (A), Procházka – Vítek, Šilhavý, Doktor.
    Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Klouček) – Pýcha (C), Plášil, Vydarený (A), Suchánek, Lytvynov, Pavel – Beránek, Prokeš, Babka – Christov, Venkrbec, Holec – Šimánek, R. Přikryl, Z. Doležal – Karabáček, M. Novák (A), Endál.

Rozhodčí: Pilný, Maršálek – Blažek, Zedník