Chomutov – Litoměřice 2:1 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 3:5 (kon.) | Třebíč – Kadaň 5:3 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 4:3 (3:2 po s.n.) | Havířov – Slavia 1:0 (kon.)
Sokolov – Benátky n/J 3:4 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 5:4 (kon.)
AZ Havířov
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Slavia Praha
Pondělí 07.10.2019, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance liga • 11. kolo

Je tady konec utkání. Jedinou branku jsme viděli až v poslední třetině, kde se prosadil z velké blízky Filip Seman a v 56. minutě utkání nastolil stav 1:0, který je také konečný. Já se s Vámi z Gascontrol Arény loučím a přeji krásný zbytek pondělního večera. Brzy napočtenou. (20:27:34)

59:51
    Puk je za bránou a tohle havířovští přežijí.

59:33
    Oddechový čas pro domácí.

59:33
    Slavie se sama svou chybou vykázala ven z pásma kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

59:21
    Hosté jsou znovu v pásmu.

58:49
    Novákovi utekl puk a domácí vyhání puk pryč od své svatyně.

58:35
    Střela od Nováka od modré končí za bránou.

58:28
    Slavie zkouší hru bez brankáře a zvyšuje svůj tlak. Stezka znovu vyhmátl lapačku na střelu Petra Vampoly a hra je přerušena.

58:12
    Na Stezku lítají střely ze všech stran, ten je zatím bezchybný.

57:54
    Slavie začíná tlakem v přesilové hře.

57:45
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Filip Seman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:40
    Kotouč se po tlaku hostů dostal ven z ledové plochy a hra je přerušena.

57:20
    Slavisté se snaží založit útok a alespoň srovnat skóre.
    55:57 Filip SEMAN - 1:0

55:57
    Havířov právě vstřelil branku!
    Ludvík rutar natáhl kotouč od prvého kruhu. Nahrál ho před bránu FILIPU SEMANOVI a ten bezkompromisně zakončil a překonal gólmana Málka. Asistence: Jan Bambula a Ludvík Rutar.

55:07
    Vampola vystřelil, poté se k dorážce dostal Kuťák a ten zakončoval mezi betony Stezky, kde puk proletěl pouze do druhého rohu kluziště.