K. Vary – Litvínov 4:3 (po pr.)
po prodl.
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Středa 09.10.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR) • 9. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  62:51 Petr KOBLASA - 4:3
   
  62:51
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  PETR KOBLASA rozhoduje dnešní duel, s kotoučem si sjel do levého kruhu a přesně trefil pravý horní roh litvínovské klece. Bez asistence.
  57:41 Jakub PETRUŽÁLEK - 3:3
   
  57:41
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Dvě minuty před koncem je znovu vyrovnáno! Viktor Hübl nabil JAKUBU PETRUŽÁLKOVI, který z pravého kruhu poslal puk do mezírky u pravé tyče. Asistence: Viktor Hübl, František Lukeš.
  40:53 Tomáš RACHŮNEK - 3:2
   
  40:53
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Tak to bylo rychlé, Energie jde po necelé minutě třetí třetiny do vedení. O branku se postaral TOMÁŠ RACHŮNEK, který ujel litvínovským hráčům a z mezikruží poslal puk k levé tyčce brány hostí. Asistence: Jakub Flek.
  23:32 Richard JARŮŠEK - 2:2
   
  23:32
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Je znovu vyrovnáno! RICHARD JARŮŠEK vystřelil zpoza kruhů, i když to vypadalo, že Novotný kotouč zachytil, puk za něj po chvíli propadl a hosté mohou slavit. Asistence: Jan Ščotka.
  17:30 Jakub FLEK - 2:1
   
  17:30
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Domácí využívají přesilovku a jdou do vedení, parádní akci připravil Gríger, který nabil zpoza klece JAKUBU FLEKOVI, ten z předbrankového prostoru propálil Januse. Asistence: Dávid Gríger, Tomáš Rachůnek.
  14:14 Tomáš VONDRÁČEK - 1:1
   
  14:14
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  A je vyrovnáno! TOMÁŠ VONDRÁČEK se dostal za modrou i s pukem a následně se dostal za hostující obranu, z mezikruží následně propálil Januse mezi betony. Asistence: Václav Skuhravý, Martin Rohan.
  08:22 Jakub PETRUŽÁLEK - 0:1
   
  08:22
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Tak toto je nepříjemné, při obraném zákroku poslal Dominik Graňák puk do vlastní klece a hosté tak jdou do vedení. Branku si připisuje JAKUB PETRUŽÁLEK. Bez asistence.

  Jakub Mahr

  Branky a nahrávky: 15. Vondráček (Skuhravý, M. Rohan), 18. Flek (Gríger, T. Rachůnek), 41. T. Rachůnek (Flek), 63. Koblasa – 9. Petružálek, 24. Jarůšek (Ščotka), 58. Petružálek (V. Hübl, F. Lukeš)


  HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – Gorčík, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
  HC VERVA Litvínov: Janus (Honzík) – Kubát, Jánošík, Ščotka, J. Říha, L. Doudera, Štich – F. Lukeš, V. Hübl (A), Kašpar (A) – Petružálek, M. Hanzl, Jarůšek – Trávníček (C), Helt, Jurčík – Gerhát, J. Mikúš, Myšák – Válek.

  Rozhodčí: Pešina, Hradil – Frodl, Komárek

  Diváci: 3399