Litoměřice – Kadaň 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 2:8 (kon.) | Jihlava – Havířov 1:3 (kon.)
Motor ČB – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Chomutov – Poruba 2011 8:3 (kon.) | Slavia – Sokolov 4:0 (kon.)
Přerov – Vsetín 2:1 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Baník Sokolov
Středa 09.10.2019, 18:00Chance Liga • 12. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  55:26 Aleš FURCH - 4:0
   
  55:26
  Slavia právě vstřelila branku!
  Sešívaní přidávají čtvrtou trefu a zřejmě definitivně pojišťují vítězství! Kohút dostal přihrávku na útočnou modrou, vjel do pásma a bekhedem předložil kotouč ALEŠI FURCHOVI! Ten zůstal sám za obranou a stačilo mu jen nastavit hokejku, od které se puk odrazil za sokolovského brankáře! Asistence: Dávid Kohút a Jaroslav Brož.
  36:18 Marek RYZÁK - 3:0
   
  36:18
  Slavia právě vstřelila branku!
  Sokolovu se neproměněné velké šance nevyplatili a už prohrává o tři góly! Vampola přesnou přihrávkou našel na vrcholu pravého kruhu MARKA RYZÁKA, který se opřel do kotouče a tvrdou ranou prostřelil bezmocného Feča! Asistence: Petr Vampola a Filip Kuťák.
  12:17 Jindřich BARÁK - 2:0
   
  12:17
  Slavia právě vstřelila branku!
  Pražané využívají i druhou početní výhodu! Vrdlovec dlouho váhal s přihrávkou, nakonec si vybral na modré čáře postaveného JINDŘICHA BARÁKA, který si kotouč připravil a prudkým nahozeným k levé tyči zaskočil Feča! Asistence: Daniel Vrdlovec a Jaroslav Brož.
  10:13 Marek RYZÁK - 1:0
   
  10:13
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slávisté bleskurychle využívají přesilovou hru! Před brankou zůstal zaparkovaný MAREK RYZÁK, který dostal přihrávku zpoza klece a rychlou střelou se nemýlil! Asistence: Petr Vampola a Tomáš Šmerha.

  David Mencl

  Branky a nahrávky: 11. Ryzák (Vampola, Šmerha), 13. Barák (Vrdlovec, Jar. Brož), 37. Ryzák (Vampola, Kuťák), 56. Furch (Kohút, Jar. Brož)


  HC Slavia Praha: Málek (Michajlov) – T. Duda, J. Novák (C), P. Hořava, Ryzák, Barák, Hejda, Steinocher – Kuťák, Vampola (A), Šmerha – M. Ondráček, Vrdlovec, Všetečka – Šteiner, Kohút, Vlček – Furch, Jar. Brož.
  HC Baník Sokolov: Fečo (Kuchař) – Kadeřávek, Přindiš (A), Vodička, J. Tomeček, Michálek, A. Rulík, Zavřel – Křehlík, M. Zadražil (A), Švec – Stříbrný, Kverka, Vracovský – Křemen, Vrána, T. Rohan (C) – Kovařík, Bečvář, Kuběna.

  Rozhodčí: Barek, Pavlovič – Beneš, Štofa

  Diváci: 892