Kunlun – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Dynamo Moskva 3:2 (kon.) | Ufa – Barys 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Viťaz 4:2 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 3:2 (kon.) | Riga – Minsk 3:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Spartak Moskva
Středa 09.10.2019, 18:30 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

50:56
    Rozhodčí ale ve hře objevil další faul domácích a Makar Chabarov dostal dvě minuty za krosček.

49:43
    Spartak to teď může zkusit v přesilovce, dvě minuty za držení dostal Vladislav Provolněv.

35:54
    Je po přesilovce Spartaku, neboť v útočném pásmu se dopustil faulu Gennadij Stoljarov a dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

34:45
    Spartak dostane šanci na srovnání v přesilovce, dvě minuty za podrážení totiž dostal Vadim Kudako.

21:52
    Severstal se dostával do kontru a ten Akim Trišin musel faulovat. Dostal za to dvě minuty za podrážení.

07:42
    Co ale nebylo v pořádku, bylo to, že Jegor Morozov při pádu sevřel puk rukou a dostal za to dvě minuty. Přesilovka pro Spartak.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 12. Monachov (Jakimov, Chabarov), 38. Provolněv (Vovčenko), 46. Gračjov (I. Zacharčuk, Sizov) – 54. Fjodorov (Rylov, Leščenko), 60. Rylov (Hersley, Chochlačov)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Šulák, Provolněv, N. Chlystov, Rogov, Chabarov, Chochlov, Sizov, Kudako – Liška, Jakimov, Monachov – Morozov, A. Alexejev, Markovin – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko – I. Zacharčuk, Kodola, Gračjov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (47. Bespalov) – Gončarov, D. Višněvskij, Rylov, Hersley, Kulik, Trišin, Volkov – Karsums, Zubov, Leščenko – Talalujev, R. Hanzl, Chochlačov – Fjodorov, Juňkov, Nikoncev – Kokarev, Stoljarov, Cyplakov – Šablovskij.

Rozhodčí: Kulakov, Naumov – Černyšov, Šalagin

Diváci: 4 225