Argentina - USA 47:17 (kon.) | Skotsko - Rusko 66:0 (kon.)
Wales - Fidži

29:17

Středa 09.10.2019, 11:45 • Stadion Óita • Mistrovství světa v ragby

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:50:32)

Je konec! Wales nakonec po velkém dramatu poráží Fidži 29:17! Fidži vlétlo do utkání jako velká voda a během deseti minut dokázali položit pětky Tuisova a Murimurivalu. Fidži však nedokázalo proměnit konverze. Wales poté snížil zásluhou Adamsovy pětky a Biggarovy konverze. Stejní hráči svůj kousek zopakovali ještě jednou a poslali Wales do poločasového vedení 14:10. Po změně stran však Fidži trestnou pětkou zvrátilo vedení na svou stranu. Wales ale ukázal kvalitu a přidal dvě pětky, kterými duel opanoval.

80
    Ještě jeden mlýn pro Wales.

78
    Wales už hraje na polovině hřiště a nepouští Fidži do šancí.

76
    Radradra předvedl skvělý svižní běh a dostal se do prostoru na levé straně. Wales jej ale dokázal zastavit.

75
    Rozhodčí nakonec viděl předhoz a Wales přišel o míč.

74
    Wales se opět prodral do dvaadvacítky. Fidži už to bude mít velice těžké.

72
    Wales pokračuje v aktivní hře, ale nemůže se dostat do útoku. Fidži ještě zkouší duel zdramatizovat.

71
    Patchell navíc s přehledem proměnil konverzi!

70
    Williams zůstal zcela nekrytý, dostal přihrávku a bez problémů si doběhl pro pětku!

68
    Další velká chyba Fidži při kombinaci na pravé straně. Wales měl i trošku štěstí.

67
    Fidži se znovu tlačí do útoku. Závěrečné minuty dnešního duelu budou hodně napínavé.

66
    Jenže jednomu z hráčů Fidži kousek před brankovištěm vypadl míč a Wales se dokázal ubránit.

65
    Tuisowa nabral tah ve středu hřiště, probil se do brankoviště a vybojoval obrovskou porci metrů.

63
    Fidži se tlačí na polovinu Walesu se snahou vyrovnat. Obrana hráčů v červeném však působí pevně.

62
    Patchell však následnou konverzi neproměnil a drama pokračuje!

61
    Wales opět strhává vedení na svou stranu! Adams dostal přihrávku na levou stranu a rybičkou dokázal položit!