Lichtenštejnsko – Slovensko 2:4 (kon.)
Lichtenštejnsko
2:4 (0:2)
Slovensko
Středa 09.10.2019, 18:00 • Sportpark Eschen-Mauren, Eschen • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2
    90+3. Christian HERC - 2:4

90+3
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Je to jasné, Slováci si z dnešního utkání odnesou všechny tři body! Ze skvělé práce a neméně kvalitní nahrávky Chobota těžil CHRISTIAN HERC, jenž tváří v tvář gólmanovi mířil k bližší tyči.
    68. Christian HERC - 2:3

68
    Odpověď, jak má být! Ani ne minutu po vyrovnávací brance podnikl výpad po levé straně Tupta, který zpětnou nahrávkou našel kapitána CHRISTIANA HERCE. Středopolař z jedničky propálil gólmana střelou do protipohybu.
    67. Noah FRICK - 2:2

67
    Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
    To je neskutečně, domácí srovnávají s jasným favoritem zápasu krok! Unterrainer přiťukl míč NOAHU FRICKOVI, a tento sedmnáctiletý mladíček technickou ránou mířil nechytatelně k pravé tyči!
    63. Menderes CAGLAR - 1:2

63
    Šok, Lichtenštenjci snižují! Ofsajdová past obrany nesklapla včas, do samostatného úniku se vydal MENDERES CAGLAR, který zakončil neomylně k bližší tyči.
    43. Jan BERNAT - 0:2

43
    V závěru první půle se naši východní sousedé ujímají dvoubrankového vedení! Balón za obranu si skvěle zpracoval Sluka, jenž přízemní nahrávkou našel v šestnáctce JANA BERNATA. Středopolař nezaváhal a z hranice penalty umístil míč k levé tyči.
    8. Dávid STRELEC - 0:1

8
    Slováci se už v osmé minutě ujímají vedení! Centr z přímého kopu si našel DÁVID STRELEC, který hlavičkou dokázal překonat pozdě reagujícího Majera!

Milan Huppert

Branky: 63. Caglar, 67. Frick – 8. Strelec, 43. Bernat, 68. Herc, 90+3. Herc

Karty:   7. Seeman (LIC), 14. N. Graber (LIC) – 28. Oravec (SVK), 60. Bernat (SVK), 66. Sluka (SVK), 78. Almási (SVK)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 1:9. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:15.
    Lichtenštejnsko: Majer – Seeman (C) (55. Mikus), Grünenfelder, Unterrainer, Spirig – Hilti (46. Netzer) – L. Graber (76. Beck), Luchinger, Frick (85. Schreiber), N. Graber (46. Caglar) – Koller
    Náhradníci: Ospelt – Netzer, Caglar, Schreiber, Marc. Marxer, Mikus, Mart. Marxer, Beck, Büchel

Slovensko: Vantruba – Tomič, Šulek, M. Oravec, Sluka – Herc (C), Pokorný, Bernát – Kolesár (74. Kovaľ), Strelec (74. Almási), Tupta (90. Chobot)
    Náhradníci: Šípoš – Špiriak, A. Mojžiš, Gamboš, Adamec, Chobot, Kovaľ, Mesík, Almási

Rozhodčí: Thorarinsson – Sigurdsson, Sigurdarson (vš. ISL)