Kunlun – Nižněkamsk 2:1 (po pr.) | Magnitogorsk – Vladivostok 3:4 (po pr.) | Jaroslavl – Soči 1:0 (kon.)
Omsk – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 2:1 (po pr.)
Red Star Kunlun
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Čtvrtek 10.10.2019, 13:30 • Peking • KHL

On-line přenos končí, na počtenou! (15:56:49)

Češi a Slováci

Šimon Hrubec (KUN) – úspěšnost 96,88% (31/32)
    Andrej Šustr (KUN) – (0+1), 1 střela, čas na ledě: 19:51
    Dávid Bondra (KUN) – 3 střely, čas na ledě: 10:08

Kunlun druhý den po sobě udolal Nižněkamsk 2:1. Po včerejším vítězství v základní hrací době tentokrát rozhodovalo prodloužení, v němž dva body svému týmu přisoudil kapitán Yip. Kromě něj se raduje třeba i česká dvojice Hrubec, Šustr a Slovák Bondra.

60:22 Brandon YIP - 2:1

60:22
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Je dobojováno! BRANDON YIP zůstal u zadní tyče osamocený a po přesné přihrávce střelou do odkryté brány zápas jako správný kapitán rozhodl! Asistence: Trevor Murphy.

60:01

Po šedesáti munutách ukazuje světelná tabule nerozhodný stav a nás tedy čeká prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49
    Poslední šance rozhodnout zápas v základní hrací době! Jedenáct sekund před sirénou se bude vhazovat v nižněkamském obranném pásmu.

58:40
    Aktivita je na straně Kunlunu. Jak vidno, jeho hráčům se do prodloužení vůbec nechce.

57:56
    Dvě minuty před koncem základní hrací doby Barulin (Nižněkamsk) podržel svůj tým proti hráči zakončujícímu z hrany brankoviště! Pomalu, ale jistě se tak blíží prodloužení.

56:44
    Kunlunští uklidňují tempo.

55:13
    Nakonec se hra přestěhovala před Hrubce a ten musel zasahovat proti ráně, kterou u levého mantinelu vyprodukoval Šaripzjanov (Nižněkamsk).

54:46
    Tomu učinil přítrž icing, kterým se provinil hostující Nižněkamsk. Barulin se tak musí připravit.

53:56
    Nyní se hra přelévá z jedné strany na druhou.

52:20
    Ozvali se také hosté a Hrubec musel vytáhnout další zákrok, ve třetí třetině už třináctý.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 13. Wong (Šustr), 61. Yip (T. Murphy) – 47. Grošev (Porjadin, Z. Mitchell)

Red Star Kunlun: Hrubec (Muse) – Chelios, D. Osipov, T. Murphy, Bartley, Šustr (A), Maione – Foo, Cracknell (A), Wong – Brulé, Yip (C), Miller – Lockhart, DeFazio, Werek – Bondra, Palola, Kane.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Rjasenskij, R. Murphy (A), Šaripzjanov, Bryncev, An. Sergejev (A), S. Zacharčuk (C), Volgin – White, Z. Mitchell, Porjadin – Černikov, P. Kulikov, Chajrullin – Chisamutdinov, Šiksatdarov, Chafizov – Grošev, Denis Kazionov, Bikmullin – Šarifjanov.

Rozhodčí: Morozov, Fraňo – Zacharenkov, Sivov

Diváci: 2 522