Česko – Řecko 1:1 (kon.) | Černá Hora – S. Makedonie 1:2 (kon.) | Finsko – Malta 4:0 (kon.)
Dánsko – Sev. Irsko 2:1 (kon.) | Skotsko – Litva 0:0 (kon.) | Rumunsko – Ukrajina 3:0 (kon.)
Francie – Ázerbájdžán 5:0 (kon.) | Irsko – Itálie 0:0 (kon.)
Dánsko
2:1 (1:0)
Severní Irsko
Čtvrtek 10.10.2019, 18:00 • Aalborg Portland Park (Aalborg) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (19:58:30)

Hlavní rozhodčí ukončil zápas. Skóre zápasu otevřel domácí Poulsen, který se trefil ve 30. minutě po rohovém kopu. Vyrovnat se defenzivnímu soupeři povedlo v 57. minutě, kdy ve vápně přesně zakončil Dunwoody. Rozhodující branku vstřelil až 4 minuty před koncem Odgaard, který se fantasticky zorientoval ve vápně a ukázal parádní nůžky. Utkání celkově bylo jasně v režii Dánska, celou dobu tlačili a hosté pouze bránili vlastní branku.
    V dalším zápase se utkají Dánové 14.10. ve Finsku. Severní Irsko si příště zahraje 14.10. v Rumunsku.

90+6

90+5
    Hosté se rozhodli centrovat míč do chumlu, ale tam rozhodčí viděl útočný faul.

90+5
    Jeden z domácích hrál rukou těsně před vápnem. Přímý kop pro hosty z 19 metrů.

90+4
    Rohový kop mířil až moc k brankáři, jemuž se povedlo míč vyboxovat.

90+3
    Roh pro hostující tým.

90+2
    Žlutou kartu dostává Odgaard (Dánsko).

90+2
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Laursen, přichází Madsen.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Na vlastní polovině hrají hosté, ale hned se chtějí dostat vpřed.

88
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Dunwoody, přichází Galbraith.
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Gordon, přichází O'Mahony.
    86. ODGAARD - 2:1

86
    Dánsko právě vstřelilo branku!
    Centr Nikolaje Laursena našel ve vápně JENSE ODGAARD, který si míč zpracoval a nůžkami poslal míč do sítě, nádherný gól.

85
    Domácí mají k dispozici přímý kop z pravé strany.

83
    Domácí se tlačí dopředu. Zatím však hostující obrana odolává.

82
    Domácí Nartey čechral míč do vápna, jenomže hostující obrana stále funguje a míč odhlavičkovala.

81
    Hosté se opět po delší době dostali dopředu, ale okamžitě je zastavuje útočný faul.