Olomouc – Kometa Brno | 1:3 (kon.) |
Poruba 2011 – Litoměřice | 0:6 (kon.) | | | Havířov – Motor ČB | 2:5 (kon.) | | | Prostějov – Slavia | 4:1 (kon.) |
Kadaň – Ústí n/L | 2:5 (kon.) | | | Sokolov – Jihlava | 4:5 (kon.) | | | Vsetín – Chomutov | 5:2 (kon.) |
Třebíč – Benátky n/J | 2:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Přerov | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Buffalo – Florida | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Columbus – Anaheim | 1:2 (kon.) | | | Carolina – NY Islanders | 5:2 (kon.) |
NY Rangers – Edmonton | 1:4 (kon.) | | | Ottawa – Tampa | 4:2 (kon.) |
Vsetín – Havířov | 2:4 (kon.) | | | Přerov – Vítkovice | 0:3 (kon.) | | | Technika Brno – Liberec | 1:6 (kon.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 5:6 (po pr.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – K. Vary | 1:4 (kon.) |
Chomutov – Třemošná | 5:1 (kon.) | | | Tábor – Jihlava | 2:6 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 5:1 (kon.) |
Poruba – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 1:2 (po pr.) | | | HK MD Šumperk – Třinec | 2:4 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 11:0 (kon.) | | | Slavia – Havlíčkův Brod | 5:0 (kon.) | | | Kobra – PZ Kladno | 2:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Vladivostok | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Omsk – Riga | 4:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Chabarovsk | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Čerepovec – Magnitogorsk | 1:2 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Jekatěrinburg | 6:3 (kon.) |
Česko – Rusko | 2:5 (kon.) |
Kopřivnice – Havlíčkův Brod | 3:5 (kon.) | | | Řisuty – Bílina | 5:4 (po pr.) | | | Klatovy – Kobra | 5:3 (kon.) |
Žďár n/S – Nový Jičín | 3:4 (po pr.) | | | Tábor – China Golden Dragon | 7:1 (kon.) | | | Jablonec n/N – Nová Paka | 3:4 (po pr.) |
Trutnov – Dvůr Králové n. L. | 4:5 (po pr.) | | | Děčín – Vrchlabí | 2:5 (kon.) | | | Opava – Mor. Budějovice | 10:1 (kon.) |
David Servis – Kolín | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Písek – Příbram | 5:2 (kon.) |
Březina – SHKM Hodonín | 2:5 (kon.) |
po s.n. (0:2)
Spartak Moskva
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Amur Chabarovsk
54:50
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ilja Zubov – 2 min., hákování).
|
|
51:21
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
|
43:41
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
40:27
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Anatolij Nikoncev – 2 min., podrážení).
|
|
26:13
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Zachar Šablovskij – 2 min., hákování).
|
|
20:18
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jevgenij Alikin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Hynek Zohorna.
|
|
11:08
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
50. Karsums (Nikoncev, R. Hanzl) – 35. T. Zohorna, rozh. náj. T. Zohorna
Rozhodčí: Bondar, Gašilov – Gorděnko, Šeljanin
Diváci: 10 105
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Kirill Rasskazov (CHA)
0:0 Kaspars Daugavinš (SPM)
2. série:
0:0 Denis Golubev (CHA)
0:0 Robin Hanzl (SPM)
3. série:
0:1 Tomáš Zohorna (CHA)
0:1 Ilja Zubov (SPM)
4. série:
0:2 Igor Ruděnkov (CHA)
0:2 Jakov Rylov (SPM)
Spartak Moskva:
J. Hudáček (Bespalov) – Hersley, Rylov, Kutějkin, D. Višněvskij, Pedan, Gončarov, Trišin – Chochlačov, R. Hanzl, Leščenko – Fjodorov, Zubov, A. Galimov – Daugavinš, Karsums, Nikoncev – Stoljarov, Kokarev, Cyplakov – Šablovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Jordán, Korobov, Ignatovič, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Fajzullin, T. Zohorna, H. Zohorna – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Gorškov – Ruděnkov, Golubev, Rasskazov – Kacuba, Veličkin, Jazkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Jordán, Korobov, Ignatovič, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Fajzullin, T. Zohorna, H. Zohorna – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Gorškov – Ruděnkov, Golubev, Rasskazov – Kacuba, Veličkin, Jazkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Gašilov – Gorděnko, Šeljanin
Diváci: 10 105
Martin Dvořák