Brazílie – Nigérie 1:1 (kon.) | Ekvádor – Argentina 1:6 (kon.) | Pobř. slonoviny – DR Kongo 3:1 (kon.)
Slovensko – Paraguay 1:1 (kon.)
Slovensko
1:1 (0:0)
Paraguay
Neděle 13.10.2019, 20:45 • Národný Futbalový Štadión, Bratislava • Mezinárodní přípravné zápasy

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového týdne. (22:44:05)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:19.

Po nepříliš atraktivním prvním poločase, který skončil bez branek, se nám hra ve druhé pětačtyřicetiminutovce slušně rozhýbala. O úvodní branku se postaralo do té doby nevýrazné Slovensko, konkrétně se trefil mladičký Boženík. Pět minut před koncem si však i přesto nechal domácí výběr utéct vítězství. Vyrovnání zařídil Alejandro Romero, který také stanovil konečný výsledek utkání na 1:1.

90+3

90+3
    Poslední útok hostí skončil pomalou střelou přímo na Greifa.

90+2
    Paraguay se ještě snaží strhnout výhru na svou stranu, Slováci jim ovšem druhou branku jen tak nedarují.

90+1
    Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Lezcano, přichází Sanabria.

90
    Druhý poločas se nám protáhne ještě o tři minutky.

90
    Boženíkova sebevědomá patička nemohla Fernandéze nijak překvapit.

89
    Těžký pas už González nedokázal udržet ve vymezeném prostoru. Greif bude vykopávat.

88
    Tomáš Hubočan si také odbude své poslední minutky v dresu slovenského nároďáku.

87
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Mazáň, přichází Hubočan.
    85. AL. ROMERO - 1:1

85
    Paraguay právě vstřelila branku!

Tak přeci jen se zástupci jihoamerické fotbalové školy dočkali vyrovnání! Velkou zásluhu na tom nese Oscar Romero, po jehož milimetrovém pasu už ALEJANDRU ROMEROVI stačilo jen uklidit balón do poloodkryté sítě!