S. Makedonie – Kazachstán 1:1 (kon.) | Kypr – Bělorusko 1:1 (kon.) | Island – Irsko 1:0 (kon.)
Lotyšsko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Švýcarsko 0:1 (kon.) | Polsko – Srbsko 1:0 (kon.)
Bosna – Německo 0:2 (kon.) | Estonsko – Rusko 0:5 (kon.) | Norsko – Nizozemsko 0:4 (kon.)
Izrael – Faerské ostrovy 3:1 (kon.) | Černá Hora – Španělsko 0:2 (kon.) | Lucembursko – Švédsko 0:3 (kon.)
Albánie – Kosovo 2:1 (kon.) | Belgie – Moldavsko 4:1 (kon.) | Anglie – Rakousko 5:1 (kon.)
Slovensko – Francie 3:5 (kon.)
Kypr
1:1 (1:0)
Bělorusko
Úterý 15.10.2019, 14:30Kvalifikace ME U21 • Skupina 7

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:23:22)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 6:0. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:19.

Je konec! Bělorusko nakonec v kvalifikačním duelu na Kypru uhrálo remízu 1:1. Se vstupem do utkání mohli být spokojenější fotbalisté Kypru, kteří byli během první půle mnohem aktivnější a vypracovali si šance. Domácí hráči však proměnili jedinou možnost, když se pět minut před přestávkou prosadil Shelis! Po změně stran se ale osmělilo také Bělorusko, které se dočkalo šancí. Dvacet minut před koncem navíc dokázal srovnat Grečiko.

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Hostující brankář si připsal ještě jeden zákrok proti slabé střele z dálky.

89
    Domácí se nakonec dostali do zakončení, ale střela Neophytua nebyla pro Pavljučenka problémem.

87
    Domácí Kypr se v závěru utkání snaží nastěhovat na polovinu Běloruska, ale hostující obrana působí pevně.

85
    Po dalším centru před branku Kypru se jeden z Bělorusů dopustil útočného faulu.

83
    Domácí brankář vyběhl z brankové čáry, zmenšil soupeři střelecký úhel a připsal si důležitý zákrok.

81
    Louka fauloval rozběhnutého Ševčenka a sudí mu odpískal nedovolený zákrok.

79
    Žlutou kartu dostává Spoljarić (Bělorusko).

77
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Shelis, přichází Spoljarić.

76
    Další rohový kop domácího Kypru rozehrál Anastasiou. Střídající hráč našel Korreu, který hlavou přestřelil.

74
    Kypr se po delší době podíval na polovinu Běloruska a hned se dočkal rohového kopu. Centrovaný míč ale ukryl do rukavic Pavljučenko.

72
    Právě Grečiko se opět prosmýkl mezi obránce domácí reprezentace a nebezpečně zakončil. Jeho pokus prolétl kousek od zadní tyče!
    69. GREČIKO - 1:1

69
    Bělorusko právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Bělorusko dokázalo dvacet minut před koncem střetnutí srovnat krok! Střídající Borodin našel DENISE GREČIKA, který překonal domácího brankáře Paraskevase!

67
    Pavljučenko se dnes rozhodně nenudí! Hostující brankář si poradil s plavající střelou zpoza pokutového území.