FTZS Liberec – Interobal Plzeň 3:7 (kon.)
3:7 (3:2)
SK Interobal Plzeň
Středa 16.10.2019, 20:00 • SH Dukla Liberec • 1. Futsal liga • 6. kolo

Konec zápasu. (22:21:21)

Zápas VARTA Futsal ligy je u konce. Domácí zaskočili v první půli favorita z Plzně a po 20 minutách vedli 3:2. Ve druhém poločase se ale prokázala zkušenost, góly stříleli už pouze hosté a i pošesté v této sezóně vítězí. Ze severu Čech si odvážejí výhru 7:3. Děkuji za pozornost a u některého z dalších textových onlajnů se budu těšit. Příjemný zbytek středečního večera.

39:55
    Domácí ještě zakončili jeden svůj útok. To je ale vše.

38:59
    Oba týmy už utkání dohrávají pouze z povinnosti.

38:18
    Po faulu domácích si Plzeň vyžádala oddechový čas.

37:43
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Tomáš VNUK se řítil sám na Benka a u domácího hráče bylo vidět, že to není rozený brankář. VNUK nechal prjet pouze míč mezi nohami a hatí všechny domácí naděje na bodový zisk.

37:30
    Fauly: 3:3.

37:13
    Plzeňský Kovács zahrál rukou. Míč budou mít domácí.

36:26
    Domácí nemají na co čekat a vytahují napadání až na útočnou polovinu.

35:35
    Hostující Interobal se stáhl na svou polovinu a čeká, co vymyslí soupeř.

34:56
    Domácí FTZS posílá do hry místo brankáře jako pátého hráče kapitána Benka.

34:55
    Liberec si vyžádal oddechový čas.

34:55
    Liberec nezvládá druhý poločas a opět inkasuje, když jeho hráči ztratili na polovině míč a Tomáš Vnuk s Janem HAVLEM se řítili sami na brankáře. Druhý jmenovaný zvyšuje střelou mezi nohy.

34:22
    Hosté se poprvé v zápase dostávají do dvoubrankového vedení. Michal Holý našel po lajně Lukáše REŠETÁRA, který krásnou střelou do vzdálenějšího horního rohu nedal Vogtovi šanci.

33:40
    Hosté ze západu Čech nadále kombinují na útočné polovině a nedávají Liberci moc šancí, aby se zápasem něco udělal.

33:18
    Holého pokus likviduje domácí brankář Vogt.

31:49
    S lehkou střelou doprostřed po rohovém kopu neměl Němec sebemenší problémy.

31:31
    Domácí Liberec se po delší době dostal na útočnou polovinu. Je z toho rohový kop.

Tomáš Honzejk

Branky: 7. Benek (Janáček), 17. Benek (Vrabec), 20. Novotný (Baláž) – 3. Rešetár (Kovács), 13. Vnuk, 22. Rešetár (Kovács), 23. Holý (Vnuk), 35. Rešetár (Holý), 35. Havel (Vnuk), 38. Vnuk

FTZS Liberec: Vogt (Plechatý) – Kratochvíl, Novotný, Baláž, Janáček – Bína Marek, Dvořák, Daněk, Benek (C) – Vébr, Rumler, Vrabec.
    SK Interobal Plzeň: Němec (Luhový) – Kovács, Holý, Vnuk, Rešetár (C) – Štrajt, Havel, Slavík, Künstner, Rozboud, Maur.

Rozhodčí: Nešněra, Kresta